Aşk-ı Memnu Kanal D

yeni fragmanını gördüm ya süperdi bu arada bihterin bu bölümdeki sabahlığıda ayrıca şahane..yanlız adnanla dans ederken niye ağlıyor orayı artık seyredince anlıcam...:uhm:

bunu gördünüz mü ayoll ,evrim gecirmiş kızcagıız

lise döneminde kiloluymuş akannehir

aa görmedim bu resmi
ay nasılmış baksana sen ağzıda yamukmuş kaydirigubbakcemile3
e gözlükte takıyomuş şimdi lensmi kullanıyor :bbo:

bunu gördünüz mü ayoll ,evrim gecirmiş kızcagıız

lise döneminde kiloluymuş akannehir

valla canım ben onun estetikli olmadığına eminim çünkü öyle olmak istese eminim önce çapraz bacaklarından başlardı..ayrıca ilk show tvdeki bir yarışmada türkiyenin yıldızlrında birinci olduğundada aynıydı..okul yıllarında zaten hepimiz hemen hemen farklıyızdır..beni şuan okuldan olan arkadaşlar selam vermeyince tanımıyor..çünkü çok olgunlaştım ve vucudum evlendikten sonra bi hayli oturdu..bihterde öyle...zaten şuan da daha yaşı küçük.84 şubat doğumlu...bence hoş kız...özellikle göz rengi...lens falan olduğunuda sanmıyorum ayrıca...​

Günayydınnnn.delikafadulden

ohh akşama herif yok maç izlemeye gitcekmiş sositosositosositososito
koltuğa uzanırım geniş geniş alırım çayımı mısırımı ay deymeyin keyfime sositososito

ay akşamada yaprak dökümünü izledim cem öldüya la.
anam çok üzüldüm hee. gözlerim doldu.
neclanın yerine kendimi koydumda ay bir an.mafoldumben

Günaydın ecmelim..opuyorumnanaktan

Allah korusun kendini koyma neclanın yerine

Akşama sende gelirsin buraya artık hem seyreder hem kaynatırızkaydirigubbakcemile3

BEREN'E YENİ SEVGİLİ

“Aşk - ı Memnu” dizisi ve son olarak rol aldığı “Gecenin Kanatları” filminde oynadığı cesur sevişme sahneleriyle gündemde olan Beren Saat’in yaklaşık bir aydır yönetmen Levent Semerci’yle birlikte olduğu ortaya çıktı.

Üç yıllık sevgilisi Bülent İnal’dan ayrıldıktan sonra adı önce Şahan Gökbakar, ardından da Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü isimlerle anılan Saat’in, bir reklam filmi projesinin oyuncu seçimleri için gittiği sırada Semerci’yle tanıştığı öğrenildi. Geçen cuma gösterime giren “Nefes” filminin de yönetmeni olan ve Almanya’da yaşayan Semerci ile Saat o karşılaşmanın ardından önce sık sık telefonda görüşmeye başladı, ardından da ikilinin bu yakınlığı ilişkiye dönüştü.

Behlüle mi benziyo nekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Günaydın ecmelim..opuyorumnanaktan

Allah korusun kendini koyma neclanın yerine

Akşama sende gelirsin buraya artık hem seyreder hem kaynatırızkaydirigubbakcemile3

izleyip gelirim olmazsa ömürüm.
ya zaten bu akşam ekşında yok dizide.
pek malzeme çıkmayacak gibi bize.kaydirigubbakcemile3

len bu peykerin kocasına benziyo ya.NİHATA....:bbo:
hemde nası benziyoo
du kafam karıştı şimdi :uhm:

izleyip gelirim olmazsa ömürüm.
ya zaten bu akşam ekşında yok dizide.
pek malzeme çıkmayacak gibi bize.kaydirigubbakcemile3

Biz malzeme yaratırız ecmelim..En kötü adnanın fantezileriyle dalga geçerizkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…