Aşk-ı Memnu Kanal D

ay 1 cm fazla yazmışım düzeltim.

boy 1.67, kilo 50

nihal
boy 1.60 kilo 47

nihal daha şişman durmuyomu yaa kaydirigubbakcemile3

canım bu ölçüler nihalin ortaokul zamanından kalmış olmasınkaydirigubbakcemile3
valla nihal 47 kiloysa atarım şu camdan kendimikaydirigubbakcemile3

anaa adam belkide burayıda okudu ben matmazel diye tutturmuştum....:roflol:

nihal 47 kilo değildir bencede

ama şundan eminimki bihter asla ve asla 1,67 değil daha kısadır...

Bakın Aşk-ı Memnu dizisini izleyen gençlik forumlarda nasıl yazışıyor: Yanılmışım: ben Bihterle Behlülü görenin ya Firdevs ya da matmazel olduğunu düşünmüştüm. Onları gören Beşir miş. Onun da ihtimali vardı ama çok tahmin edememiştim. Bence Beşir bunu çıkarları için kullanabilir ama bu da çok küçük bi ihtimal....

Var mı böyle bi yorum yapan :roflol:

ıki genç kız kitapçının vitrinine bakarken:Aaaa bak! Aşkı Memnunun kitabıda çıkmış Amma da çabuk yazıvermişler demişler..

Şaka gibi değil mi? Diyo yazarımız..Ama malesef gerçek demiş..

Lise öğrencileri Türk Edebiyatının en önemli eserlerinden birini ve onun yazarını bir tv dizisi sayesinde tanıyor.. diye devam etmiş..

İki genç kız kitapçının vitrinine bakarken:Aaaa bak! Aşkı Memnunun kitabıda çıkmış Amma da çabuk yazıvermişler demişler..

Lise öğrencileri Türk Edebiyatının en önemli eserlerinden birini ve onun yazarını bir tv dizisi sayesinde tanıyor.. diye devam etmiş..

hımmm bu konuda haklı ama

İki genç kız kitapçının vitrinine bakarken:Aaaa bak! Aşkı Memnunun kitabıda çıkmış Amma da çabuk yazıvermişler demişler..

hadi yaaaaaakannehirakannehir

X