Aşk-ı Memnu Kanal D

şu firdevs hanımın sevgilisiyle olan ilşkilerini çok merak ediyorum
bence bu ara diziyi en çok heyecanlandıracak kareler oradan yakalancak...

hı..bu arada bihter ednan a döndü diyoruz ama
bihter o yatağa ednanla artık giremez o kadar tecavüz etti:)))
hem zaten behlülün yanında yapacak ne varsa
behlül gidince yine eski bihter hortlar meraklanmayın...:)))

Bence Bihter karakteri işine geldiği noktada herkesle her şeyi yapabilir.Ednan'la da can ciğer olur en kısa zamanda...Hatta Beşir ben sizi gördüm derse söylememesi için Beşir'e bile bakabilir yani.

Bence Bihter karakteri işine geldiği noktada herkesle her şeyi yapabilir.Ednan'la da can ciğer olur en kısa zamanda...Hatta Beşir ben sizi gördüm derse söylememesi için Beşir'e bile bakabilir yani.

Valla bu diziyi izlemek için sağlam mideye sahip olmak lazım artık, katılıyorum sana..

Yok o kadar da yapmaz heraldekaydirigubbakcemile3

bana kalırsa maç var diye ertelenecek çünkü şimdiye kadar çoktan verilirdi artı bide kurtlar vadisiyle denk geliyo diye pazar akşamına alıncakmış öle duydum.........

bana kalırsa maç var diye ertelenecek çünkü şimdiye kadar çoktan verilirdi artı bide kurtlar vadisiyle denk geliyo diye pazar akşamına alıncakmış öle duydum.........

Neeeeyyyyyyyyy!!!!!!!!!!:1shok:pazar mı?:1shok:

Benim için hepten biter netten izlemeye mahkum kalırım..Hafta sonları benim kocama ait tv..:gitme:

Neeeeyyyyyyyyy!!!!!!!!!!:1shok:pazar mı?:1shok:

Benim için hepten biter netten izlemeye mahkum kalırım..Hafta sonları benim kocama ait tv..:gitme:

neeeyyyyyy yabanın lafı uleeeeyn:mymeka:

ben böyle bişey olcağını sanmam çünkü reyting kaygısı yok dizinin, reytingleri zaten kurtlar vadisinden yüksek

neeeyyyyyy yabanın lafı uleeeeyn:mymeka:

ben böyle bişey olcağını sanmam çünkü reyting kaygısı yok dizinin, reytingleri zaten kurtlar vadisinden yüksek

Yalaaaaannnn söylüüüüyorsuuuuunnnnnkaydirigubbakcemile3

Bence de ya böyle bi kaygısı yok hem çok güzel hareketler bunlar var pazar akşamları o da seyrediliyo

zaten ilk başladığından beri kurtlar vadisiyle aynı saatte oluyo.tam reytingleri tavan yaptığı zaman mı değiştircekler gününü.sanmıyorum ben...

X