Aşk-ı Memnu Kanal D

bugün magazin programında söyledi nihal behlülün izini aramaya çıkmış

Ay o Nihal akşam yatmadan ayrı, sabah kalkar kalkmaz ayrı dalmıyor mu Behlül’ün odasına, sinir oluyorum. Bulamayınca da hemen dertli dertli telefona sarılmalar, streslere girmeler falan. Zaten Nihal karakterinden hiç hazzetmiyorum; bencil, şımarık, dünyanın kendi etrafında dönmesini bekleyen, dönmediğini görünce de ayılıp-bayılan sorunlu bir şey bence. Bir de herkes Bihter’in topuklu ayakkabılarla yürüyemediğini tartışıyor ama Nihal’in devamlı tepine tepine yürüyüşü çok mu normal Allah aşkına?
-ALINTI-

Bende buna katılıyorum :lepi:

oo bacım desene gene işler ayna çal çal oyna:sinifsinif:
valla adnan bihtere daha çok yalvarır,bağırır ama ırzına mırzına geçemez o:umursamaz:
acıyımmı kızıyımmı bilemiyorum ya bu herife zalak mıdır nedir:mymeka:

Irzına geçio galiba kaydirigubbakcemile3 yeni fragmanı izlemedinmi :uhm:

Adnan karekteri zor kullanan bir tip değil .Gelecek bölümde göreceğiz zaten böyle bir şey imkansız.Adamın da canına tak etti artık :)) Ama bu durumu o kadar genç bir kızla evlenmeden düşünecekti .

bihter yine birşeyler uydurur her zamanki gibi.

vajinismus oldum filan der:roflol:

ednan afedersin canım deyip anlayış gösterirdelikafadulden

:roflol:

:roflol: :roflol:
adnan kesin öyle sanar
özür dilemek için bi pırlanta takımı alır hahah delikafadulden

Nihayet izleyebildim fragmanı

Nihalin öğrenmesi için erken kimbilir nasıl bağlıycaklar orayı..Nihalin sesini duyan Bihter saklanacak herhalde

kız o sonradan olunuyomu, şimdiye kadar neden vajinüsmus değildin demez mi
haydar abiye gidelim dermiş
kaydirigubbakcemile3

adnan tecavüz edemezzz...ederse de senaristlerin hatasıdır çünkü böyle saçma bir şey olamaz...adnan gibi bir adamın asla yapamayacağı bişey üstelik çok da sarhoş değildi...nihali kandırmak kolay da nihal o evi nasıl buldu asıl ????

Nihalin evi bulmasını iyi bağlamaları lazım yoksa çok saçma olacak..Behlülü takip etmiş olamaz Bihteri takip etmiş olamaz..Eeeeeeeeeeeee nolcak yani..CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…