Aşk-ı Memnu Kanal D

nihal bihterle karşılaşır ama onu orda tek kalıyo sanacak behlül ortaya çıkmaz tecavüz kesin olmuş ki evi terk etmiş adnan da pişmanlıklar kız yine haksızken haklı konuma geçecek

bihter gene haklı duruma düşecek adnanın delirmesi yüzünden of yaa:umursamaz:
kesin zorla bişeyler olacak oda fırsattan istifade evi terk eder amann boşansınlar bari
adamı daha fazla delirtmeden aldatması devam edecek nası olsa...:hulya:
behlüle ne demeli karısıyla aldattığı adamın parasıyla aşk yuvası yapmış kendine...akannehir
amcasının hem parasını hem karısını yiyor...yasakkelime :1ninca:
bihterde ne sadık kadınmış mirmirmirmir...sevgilisine ne kadar sadık kaldı haftalarca...
kocasıyla aldatmadı pehhh şakkıdı

ya bu adnan tecavüz etti herhal bihtere
bihter yıkanıyor adnan ağlıyor
bence nihalle karşılaşmazlar,nihal behlül der,bihter sesi duyar saklanır

:mymeka: yani aman bihterle behlül aşık ya yaptıkları aşk için ya her onların biraraya gelişlerinde böyle romantik, hüzünlü bi şarkı çalıyor yani aşkın tek mekanı var sanki oda yatak :eek:lmaz: hayret bişey...
şimdi bide dizide ednan beyde suçlu artık yaptığından ötürü iyice masum göstermeye başlarlar bihteri..
dünkü bölümde behlülle yatakta, ednanla ne kadar zamandır ilişkiye girmediğini anlatıyor :)) hey allahım
ve bu hamile kalıcak ama kimden olduğunu bilemicek bence
senerasitler iyice olayın suyunu çıkardıı
bari yaptıkları normalmiş gibi vrmeyin ya.. dün iyice kızdım ben behlülle bihtere :eek:klava:

kızlar ben dızıyı kacırdım bırısı anlatsın hemı bana ne olurrrr:S babam geldı ıcerı dızı bıtene kada roturdu tam dızı bıttı kalktı babam oy baba oy

kızlar ben dızıyı kacırdım bırısı anlatsın hemı bana ne olurrrr:S babam geldı ıcerı dızı bıtene kada roturdu tam dızı bıttı kalktı babam oy baba oy

dünkü bölümde hiçbişy olamdı desek yeridir..
behlül yurtdışına gitti.. beşir ednanla konuşucak diye çok korktular ve beşir ednana gerçekten anlatıcaktı ama ednan bey konuyu beşirin gitmek istemesi olarak algıladı bi dünya nasihat verdi bihterle çok mutlu olduğunu falan söyledi ve beşir söylemekten vazgeçti..
sonra bihter adnan ve çocuklar tatile gittiler.. bihter hep kaçtı adnanla birlikte olmamak için adnan bu durumdan iyice rahatsız olmaya başladı..
firdevs hn hasta sanırım afrika yerine ingilterede bi hastaneye gitmiş...
behlül yurtdışından döndü ve bi ev tuttu bihterle kalabilmeleri için ve bihtere geldiğini söylemedi süpriz yaptı bihter eve gittiğinde onu gördü.. yine rutin işlerini yaptılar..
akşam ednan çok içti bihterle tartıştılar ve sonra gözü döndüüüü

ana fragmanı izledim noluyo öyle ya
soluğu hemen behlülün yanında almış kötü kadın
nihal orayı nsı buluyo bihterle karşılaşcakmı acep

Son düzenleme:
ben bu dizide sanki masumane aşk yaşıyolarmış gibi gıy gıy müzikler koyulmasına baygın bakışlarınaaa sinir oluyorum kötükedihüso
yeter artıkk ya bitsin şu dizi :eek:klava:

ben bu dizide sanki masumane aşk yaşıyolarmış gibi gıy gıy müzikler koyulmasına baygın bakışlarınaaa sinir oluyorum kötükedihüso
yeter artıkk ya bitsin şu dizi :eek:klava:

Bencede suyu çıktı, şu Ednan bey bir yakalasa iyi olcak :mymeka:

Bencede suyu çıktı, şu Ednan bey bir yakalasa iyi olcak :mymeka:
ya bu kadar olamaz artık yaa benneyaptımki
bu romanı gerçekten dejenere ettilerr :eek:lmaz:
şimdi millet bunları örnek alıp sanki masumane bişeymiş gibi yaşamayı kendine hak görse nolucakk yasakkelime
hakkaten kötü örnek olmak diye bişey var ama Çok üzgünüm çoook
bihterden uzaklaşsın şu behlülün zampara olması lazımmm
bihtterin acı çekmesini istiyorumm kötükedihüso
adnan yakalı şunları ağızlarını burunlarını kır artık

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bu kadar olamaz artık yaa benneyaptımki
bu romanı gerçekten dejenere ettilerr :eek:lmaz:
şimdi millet bunları örnek alıp sanki masumane bişeymiş gibi yaşamayı kendine hak görse nolucakk yasakkelime
hakkaten kötü örnek olmak diye bişey var ama Çok üzgünüm çoook
bihterden uzaklaşsın şu behlülün zampara olması lazımmm
bihtterin acı çekmesini istiyorumm kötükedihüso
adnan yakalı şunları ağızlarını burunlarını kır artık

Bunları yapan zaten aşkını masum görüo "aşığım, aşk insana herşeyi yaptırır" deyip işin içinden çıkıo :eek:lmaz: Ayrıca bu film yokken yasak aşk azdı sanki kaydirigubbakcemile3

X