Aşk-ı Memnu Kanal D

Allahım o neydi öyle ya düdük gibi kapriydi galiba birde yani ne yaprsa yapsın bu adamdan vazgeçemem diyordum ama o neydi ya kırmızı kabus saçınıda kesmio bide bağlıo küçücük kuyrugunu offf öle karşıma çıksa de git bi don al beni rezil etme derim herhalll :eek:lmaz:

izleyip izleyip sinir oldum tek dizi
allam allam ne zaman yakalanacak bunlar dört gözle bekliyorum delikafaduldendelikafadulden

evet geçen sene bende hep öyle seyrediyordum.
çünkü gene kurtlar engeliyle karşılaşıyordum

mafoldumben mafoldumben

Allahım o neydi öyle ya düdük gibi kapriydi galiba birde yani ne yaprsa yapsın bu adamdan vazgeçemem diyordum ama o neydi ya kırmızı kabus saçınıda kesmio bide bağlıo küçücük kuyrugunu offf öle karşıma çıksa de git bi don al beni rezil etme derim herhalll :eek:lmaz:

bak gördünmü adam o kaada da sexü değilkaydirigubbakcemile3

Behlül al bu sanaa:jeyyar: Adnan çok komiksinn nan bihter benim nan muhahaha senden değil benden çocuk doğurucak o :roflol::roflol:
31032009024111.gif

chess yani duygularım çok karıştııı kaydirigubbakcemile3 aşkımı kırmızı pantolandan önce ve sonra diye ikiye ayırdımm bende bekliyorum canım yakalansalr ahhhh

ay kız sendemi izliyon gelmiyon ama topiğe:hulya:

izliyom izliyom
lisedeyken kitabını okumuştum ben
kitabıda bu kadar uzundu diziyide sakız gibi sündürüyolar mübarek
daral geliyo valla bi yakalansalarda rahatlasam :jeyyar:
ay bide ikide birde seni seviyorum seni seviyorum demiyolar mı
şeytan diyo vur kafalarına bir tane :mymeka::mymeka:

chess yani duygularım çok karıştııı kaydirigubbakcemile3 aşkımı kırmızı pantolandan önce ve sonra diye ikiye ayırdımm bende bekliyorum canım yakalansalr ahhhh

:roflol::roflol:

dedim sana keşkül kilo yaparkaydirigubbakcemile3

Bihter bir daha dap dar pantalon qiymesin ..Nihal saçlarını artık dalqalı kullansın.Behlül o kırmızı pantalonunu bir daha asla qiymesin.. Beşir tişört qiysin birde qöz altı kapatıcısı sürsün ( dizinin en yakışıklı erkeği olur a.s )

X