Aşk-ı Memnu Kanal D

Çıkmaz olurmu ortaya çıkıyo tabiki Beşir Nihal ile Behlül evlenmesin diye söylüyo Adnan Beye..

bu durumda beşir bi 2 sezon kadar susacak daha delikafadulden böyle bakışmalarla kuşkularla bu sezonu geçirirler gibime geliyor...:bbo: yazık ednan beyin bari senaryo gereği gözünü açsalar....
:1ninca:

Dün Selçuk Yöntem bi magazin programında Bihterin ilgisizliğinden biraz şüphelenecek Adnan dedi..Gözü açılacak bizim Adnanın biraz..Ama tabi bunun Behlül olduğuna ihtimal vermez zannetmiyorum..

Bak buna hic dikkat etmedim.Allah Allah kafam karisti simdi....

kızlarr ya bihtere bi haller olmuş eskiden günde 4 kıyafet değişirirdi iki bölüm oldu 3 kıyafet anca değiştirdi gündüz kıyafetleriyle akşam yemeklerine oturur oldu artıkk

kızlarr ya bihtere bi haller olmuş eskiden günde 4 kıyafet değişirirdi iki bölüm oldu 3 kıyafet anca değiştirdi gündüz kıyafetleriyle akşam yemeklerine oturur oldu artıkk

bülent diyo ablasına aynı bihter gibi oldun günde kaç defa kıyafet değiştiriyosunkaydirigubbakcemile3

bihterin bu bölümde sarı ağırlıklı dar bi elbisesi vardı çok güzeldi

Kizlar bu aile niye her yemege otururken dügüne gider gibi süslenip yemek yiyorlar yaa.Kiskandim heee.Bende hep esofmanlarimla otururum.Offfff.:a015:
Ama bizimde böyle yemeklerimizi yapan sofrayi tplayip bulasiklarimizi halleden birileri olsaydi bizde süslenirdik.Oh valla süper bunlar hergün restoranda yemek yiyor oluyorlar.

valla benimde öyle yemegi hazırlanım hizmetçilerim olsa bile ben ben sıkılırım ikide bir üst deiştirmekten. makyaj yapmaktanCADIARZU

eee onlar eşofmanla yemeğe otursalar saygısızlık olarak kabul ederler heralde bu arada firdevsin son tarzı nasıldı kotla bence olmamış ona topuklular elbiseler yakışıyo genç sevgili yaptı ya değişim başladı

Dün Selçuk Yöntem bi magazin programında Bihterin ilgisizliğinden biraz şüphelenecek Adnan dedi..Gözü açılacak bizim Adnanın biraz..Ama tabi bunun Behlül olduğuna ihtimal vermez zannetmiyorum..

evet ya hiç ihtimal vermezmirmirmirmir bence ilgisizlikden şüphelensede bihterin bırak behlülle aldatacağını başka biriyle aldatacağını bile düşünemez...
çok seviyor ve güveniyor...kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile

ay canım afedersinkaydirigubbakcemile3 kız ne bılım fılmdekı o rolunden mıdır endır sevemedım o cocuğu bıde sarısınları sevmıyorum.bıde kıllı yüzü gözü kıl kaydirigubbakcemile3
saç sakal kaş anam hepsı bırbırıne gırmış yerimseniben ondan yane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…