Aşk-ı Memnu Kanal D

çok acıklı ya.mahvoldum.mendil yetiremiyorum.hiç böle ağlamamıştım..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

offfffff bi ben eksikmisim. vay anam vay.93 kisi var.kk ucuyo bugun.

su kocam benim acimla alay ediyor.

bi daha veda sahnelerini esimle izlemicem :eek:klava:

olan beşire oldu, üzüldüm ona..
bence bihter süpper oynadı..
hakkaten rekor kırıyo bu sayfa ya kullanıcı sayısından:)

anneannem izledi izledi, sonra behlülü bihterin mezarı basında görünce
Olacagı dag cobanı artık anca .. dedi kalktı gitti kaydirigubbakcemile

Konuyu Toplam 131 Kullanıcı okuyor. (108 Kayıtlı kullanıcı ve 23 Misafir)
Duygu.C, Bammbik, chloes, BACI, deniz..., lilyum21, 1ey, Biricik, jose, yasnurrr, LOCA, Asmin, bebişim52, ezgi42, KK Pro Üye azra_sila, gulsah035, Queeny, ezel.01, phenol, KK Pro ÜyeLİLLYUM, youthanasia7, DenizYildizi, kıvılcım, cash06, Mestitosh, ilarzu, madre, tubatubatubatuba, kipacu, cidoo, carefully, NektaR, LadySun, Ebruli84, jasmin27, sutem, darkblue, benzuzu, sevocan3, Lakito, meltem44, inci_tanesi, KK Pro ÜyeDilal2a, stelina, morkoltuk, daisy_81, zeynepb, Mev*Can, wishne, gdmt, Nurdan70, memphis, utkuka, mutlulukkk, berranurum, pelinsubahar, cokmasum, Esila_, turkolog2009, yercekimlikaranfil, meldam, NisaNurum, gizli, egemiz, asli, m.joYy, AnGeL3432, komagene, Aysha29, Cazu, evinam, ilksubahar, johnnybravo, gonca2206, saziye19, neriman34, pamukelma, Nikoncan, gnydn64, bersu_791, KapicininBitliKizi, ysm_ysm, epokhe, MonaPisa, ell82, anifora, CeYLo, destiny555, redhot01, Moonlight, mel_ay, eslemim, zazez, esc_, kokohantes, semaveela, reyyan_06, Ceylin_naz, Rosem, firstday, okyanus elif, viva la vita, KK Pro ÜyeKIRMIZIdonluKIZ

zamanında behlül ne canlar yaktı heyt be hızına yetişilmiyodu şimdi ser sefil kaldı ne demişler akılsız başın derdini ayaklar çeker behlülde ölsün öteki tarafta kavuşsunlar bihterle bari

anaaam toplam okuyuculara bakııın :)
kızlar ben senaryoyu okumamıştım burada yayınlanan senaryo tuttumu ?
aynısımı ?

çok çok çooooooooook güzel bi finaldi bi dizi anca bu kadar güzel bitebiliri kalpler güm güm izledik bravooooooooooooooooosenağlamasenağlamasenağlama

X