Aşk-ı Memnu Kanal D

topik topik olalı nu kadar kalabalık olmamıştı samırım kaydirigubbakcemile3

angelgozde, mel_ay+, kipacu, cidoo, daisy_81, pelinsubahar, Dilal2a, Biricik, CeYLo, johnnybravo, asli, zazez, gizzem, meldam, cranky, Melek, Ebruli84, Mev*Can, yercekimlikaranfil, susu_+, jasmin27, sunnylife, benzuzu, margaritha, Nikoncan, elinin_koru, Setrinisa, sevocan3, Zepp, redhot01, kokohantes, 1ey, MonaPisa, madre, KIRMIZIdonluKIZ, LadySun, aycaaaaaaa, simla03, destiny555, Nurdan70, zhebani, m.joYy, NektaR, mnla, NisaNurum, sarissa

çok yavaş ilerlemiyor mu sizcede kızlar...cenaze olcak daha of ya sıkıldım bile..adnanın boşanma isteği için uzatıyorlar herhalde..

Final bölümü olduğu için daha uzun tutmuşlar diye duymuştum ben. Normal süresinden çok daha uzun olacakmış final bölümü, belki ondan sündürüyorlar.

fikoya sinir oluyordum daha sinir oldum.....sanki kendi suçlu değil..en büyük suçlu o behlül le nihalin arasını yaptığı için behlül başka bi kızla olsaydı bihter bu kadar acı çekmeyecekti

ayyy kadın 1 günde 2 ayrılık yaşıyo iyice bitti kadın şimdi üzüldüm bihtere yaa demekki bu yüzdende intihar ediyo tutunucak dalı kalmayınca

KK Pro ÜyeDilal2a, NisaNurum, MonaPisa, Nikoncan, sevocan3, elinin_koru, kokohantes, Mev*Can, Aysha29, Mestitosh, zhebani, LOCA, madre, meliike, johnnybravo, cranky, Nurdan70, KK Pro Üye azra_sila, zazez, Setrinisa, mel_ay, benzuzu, sunnylife, huri37, LadySun, pelinsubahar, susu_, Biricik, cidoo, Ebruli84, kipacu, gizzem, reyyan_06, yercekimlikaranfil, daisy_81, jasmin27, margaritha, 1ey, KK Pro ÜyeKIRMIZIdonluKIZ, aycaaaaaaa, destiny555, m.joYy, mnla Şeniz

fikoya sinir oluyordum daha sinir oldum.....sanki kendi suçlu değil..en büyük suçlu o behlül le nihalin arasını yaptığı için behlül başka bi kızla olsaydı bihter bu kadar acı çekmeyecekti
oooooo o da bişi mi ilk bölümlerde de matmazeli ima edip adnan beye karşı bihteri kışkırtmıştı kötükedihüso devamlı firdonun dolduruşları yüzünden kavga ediyorlardı alsanaalsanasmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…