Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya şimdi de ne geldi aklıma.

Sürpriz bi son bekliyoruz ya çoğumuz, yok canım nete sızmamıştır, bizi ters köşe yapacaklar falan diyoruz. ıster misiniz asıl sürpriz bir sürprizin olmaması olsun.... Aliye'yi hatırlasanıza, ölüyoduk sonu nasıl bitecek diye, sonunda hiç bişe olmadı, hatun yata atladı gitti biz de bön bön bakakalmıştık ekrana :roflol:

aslında basında neler yazacak onu felande gösterseler keşke.ne kadar yıpratılacaklar merak ediyorum.firdoyu da gösterseler nerde yaşıyor ne yapıyor diye.

:nazar: Bacım yalan mı yav, herif öksürdüğü yerden para kazanıyo.
Ben de artizt olucam beee... dizi bitsin de evden kaçiim...
öksürdüğü yerden derken :uhm: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ay gebercem :roflol: behlül neresinden kazanırken o zavallım da öksürdüğü yerinden kazandı şans mı şansızlık mı :roflol::roflol::roflol::roflol:
sen de evden kaçacağına göre bihterin kazandığı yerden kazanmak istiyorsun heralde aklinialirimsmile :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
senaryooo :) okuyamayan ben kaldım sanırsam
ben de :KK3:
ne kadar alıyorsun peki?
Öksürük başına 5 bin abi :roflol:
Allah bereket verdi vala delikafadulden :roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol:
gız nıko sendemı kalyucusunsempatiksalakcinni
sorma evde 2 tane kuzu var içim dışım kalyu oldu sempatiksalakcinni
korktum bian bitmicek diye :KK1:
aha kocam kanal degiştııııııkötükedihüso
gülmiyim başıma gelmesin gı :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol:

ekşi sözlüktede aynısı var delikafadulden mona sen sözlük yazarı mısn bacım :hulya:
eğer öyleysen kkyıda ekle oraya hilal saral rol teklif eder belki meşhur oluruz sengözlerimebaksanab
biz 15li takım ekşi sözlüktekileri sollarız mapısdaş :nazar: sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Sürpriz bi son bekliyoruz ya çoğumuz, yok canım nete sızmamıştır, bizi ters köşe yapacaklar falan diyoruz. İster misiniz asıl sürpriz bir sürprizin olmaması olsun.... Aliye'yi hatırlasanıza, ölüyoduk sonu nasıl bitecek diye, sonunda hiç bişe olmadı, hatun yata atladı gitti biz de bön bön bakakalmıştık ekrana :roflol:

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Sürpriz bi son bekliyoruz ya çoğumuz, yok canım nete sızmamıştır, bizi ters köşe yapacaklar falan diyoruz. ıster misiniz asıl sürpriz bir sürprizin olmaması olsun.... Aliye'yi hatırlasanıza, ölüyoduk sonu nasıl bitecek diye, sonunda hiç bişe olmadı, hatun yata atladı gitti biz de bön bön bakakalmıştık ekrana :roflol:

öf sorma ya bi dizi anca böyle saçma sapan bitebilirdi yani
sinir olmuştum, LOST gibi boşu boşuna izlemişim gibim oldu
bu daöyle olursa dizimi mizi izlemem valla

hayır yani veda ederken bari sanki kafasına vurur gibi canım arkadaşım diyip durdu Beşire, adam neden ölüyor sen hala ne diyorsun yanında olmak lazım öyle dediğinde bi şaplak ensesine ölüm döşeğindeki adamla dalgamı geçiyorsun sen diye..

yetiştim yeni başlıcak işlerimi bitirip geldim zaten yeni bölümü bekliyoruz hepimiz en heyecanlı yeride sonu olucak başlıyoooorrrr

X