Aşk-ı Memnu Kanal D

babalar için hizmet yok mu kazen abi bilmiyorumkismile

ahhh ah ben evli olucam da benim eşim bu akşam aşkı memnuyu izlicek yahu TRT 1 de italya maçı var hiç şansı yok...

benm evde 2 tv olurdu.2 yıldır izliyorm bu diziyi.değil italya avrupa birliği gelse engel olamaz
2255'e BEHLUL yazın yollayın behlül çaya gelsin.

2288'e BETEROL yazın bihteri ellerimiz ile gömüp görüntüleri size yollayalım.

Bu hizmet pro kart üyelerine ücretsizdir... Diğerlerine 100 kontur.

kazen abi
çok şaşırdm sen gelir miydin buralara:1shok:
umarm banlamazsn yine beni ama behlül gelcekse 100 kontör feda olsn :kedi: gerçi kontör devri bitti ama

çok heyecanlıyım ya bence bu gece bitmesin hiiçççç
özlicem ya hepsini bennn

evet yaa.. bende öyle..çok alıştım:gitme: perşembe akşamlarını iple çekiyordum.. boşluğunu hissedeceğime eminim.. umarım yerini doldurabilecek bir dizi başlar yeniden..boshayallersmile

Beşir eve geldi geleli Ednan tahta oyamıyo... aslında oysa kafası daha iyi çalışırdı... ee ne demişler Ednanın aklı tahta oyarken...

Reklamlar da rekor kıracak bugün kesin... kızlar bugün fıttırmazsak reklam araları yüzünden iç bi gün fıttırmayız herhal.

kizlar yeni bolum basladiginda yazmayin bari ya ham izleyip hem yorum yapamam ayolkaydirigubbakcemile3gozlerimi kirpmadan izlemem lazim ya:1shok:

Bu arada kızlar gün bugün.

Hani kocalar maç izlerken TV'nin önünden geçince delleniyolar ya... bugün aynısını siz onlara yapın... bu fırsat bi daha ele geçmezz... göriim siziiii :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…