Aşk-ı Memnu Kanal D

O diil de bu Bülente çok acıdım yav dizi boyu... çocuğun bi tane mi arkadaşı olmaz... tek yaptığı şey.. aaaaaa babam geldiiiiiii..... behlül geldiiiiiii.... ablam geldiiii..... matmazel geldiiiiii... diye diye evde şaşırarak kapıya koşmak... yazık len...

cok güzel bir tespit ....nihalinde bi tane arkadaşım vardı.bihterinde yok...ben onun yerinde olsaydım KK üye olur sorunlarımı paylaşırdım sizler ile....bir çözüm bulunurdu kesin..çözüm bulunmasaydı bile en azından 15 kişi banlanırdı delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Bilecik, Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Trabzon, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt ile Zonguldak, Bartın, Düzce, Sivas, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Bitlis, Muş, Malatya, Elazığ, Şırnak, Batman ve Siirt çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiği bildirildi. Yağışların Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli olmasının öngörüldüğü belirtildi.

Yarına kadar etkisini sürdüreceği tahmin edilen kuvvetli yağışların neden olabileceği risklere karşı, vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

hava durumunu da ekleyelim. Elektiriği didenler geçmiş olsun şimdiden. :gitme:

bizim daa gitmedi ama eer o saatte giderse elektirik idaresini
havya uçururum allamaaa kötükedihüso

hem dolma sardım hem f5 le sızı takıp ettımsempatiksalakcinni
nerde kalmıştık behlulun kırmısı donundamı:hulya:

evet kızlar bi bölüm izledim onda da o geceliği gördüm yaw:))

nilüfer nolacak çiçem ya basarız kuru temzilemeye ikinci el

sanat görmüüş yastık görmüş gecelik

tatlıgacı evlenecek dedim anam

o tanıdığa söle açgözlülük yapmasın olan var olmayan var yaa

ama 1 gecelik veririm

27860124241584268567100.jpg

kazen..sen de 2 seneden beri gelme gelmeguclubacismile..şimdi son bölümde topiğe gel..:umursamaz:
kızsal bişeyler yazcaz,yazamıyoz..:1closedeyes:

gecelık sızın olsun ben o pembe yatak odasındakı koltugu ıstıyorum:KK1:
bırde gıvenchy parfumunu:hulya:

O diil de bu Bülente çok acıdım yav dizi boyu... çocuğun bi tane mi arkadaşı olmaz... tek yaptığı şey.. aaaaaa babam geldiiiiiii..... behlül geldiiiiiii.... ablam geldiiii..... matmazel geldiiiiii... diye diye evde şaşırarak kapıya koşmak... yazık len...
Evet ya hiç farketmemiştim ya da pc'de oyun oynuyor kaydirigubbakcemile3
tüm hazırlıklar tamam.eşim gelmeden ekmeği dahi masaya koyacım.tabii ben erkenden yiyip.eşimin sözü var salona dahi girmeyecek.kızımı gündüz uykusuna yatırmadım akşam erkenden uyusun diye.sanırım kafayı yedim..
:roflol: süpersin alkisalkisalkis
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Bilecik, Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Trabzon, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt ile Zonguldak, Bartın, Düzce, Sivas, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Bitlis, Muş, Malatya, Elazığ, Şırnak, Batman ve Siirt çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiği bildirildi. Yağışların Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli olmasının öngörüldüğü belirtildi.

Yarına kadar etkisini sürdüreceği tahmin edilen kuvvetli yağışların neden olabileceği risklere karşı, vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

hava durumunu da ekleyelim. Elektiriği didenler geçmiş olsun şimdiden. :gitme:
Sivas da var kafamçokkarıştı zaten kötü hava
Gitmesin elektrik
litfenn :1no2:

X