Aşk-ı Memnu Kanal D

sonu bilinmeseydi bu kadar merakla beklenmezdi.
adnan öğrenecek evden kovacak falan derdik.
aslında bu diziyi bu kadar heyecanlı yapan bihter in intihar edecek olması.
2 yıldır o anı bekliyor insanlar.

nihal bu son bölümü nasıl kıvırı merak ediyorum.
çünü ağlama gülme rollerini beceremiyor her ne kadar normalde iyii oynasada.

kızlar yarın dızının sonunu hep bırlıkte ızleyıp gorucez herkez kendı fıkrını paylassın bır dızı ıcın kımse kımseyı kırmasın ama surrenınde azelya55ınde soyledıklerı cıkabılır sonucta dizinin sonunu bılene madalya takılmıyor sakin olun

aynennn :içelim:eek:lumunekankayizsmile

evin bomboş görüntülerini merak ediyorum ben, ev o haldeyken ev sakinleri (!) ne halde olurlar acabasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bide Bihterin koynundaki şey hala Eti hoşbeş fındıklı gofret görünüo bana eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

sonu bilinmeseydi bu kadar merakla beklenmezdi.
adnan öğrenecek evden kovacak falan derdik.
aslında bu diziyi bu kadar heyecanlı yapan bihter in intihar edecek olması.
2 yıldır o anı bekliyor insanlar.

nihal bu son bölümü nasıl kıvırı merak ediyorum.
çünü ağlama gülme rollerini beceremiyor her ne kadar normalde iyii oynasada.

evet ya bihterin öldüğü anı canlandırmaya çalışıyorum ama yok ııı ııı :1no2: nasıl olcak diye çok merak ediyorum.. nihalin zaten gülmesi ağlaması felaket yaaa :roflol: gıcık oluyorum gülmesine ağlamasına.. o ne öyle yaaaaa :roflol: hiç ağlamasa dizi bitene kadar baygın kalsa zannımca daha iyi olurdu.. sempatiksalakcinni :KK1:

ay azelyaaa geberdim gülmekten çocuk karnımda hopur hopur hopluyo.

bak bende senin bu mesaja koptum ama şimdi :roflol:

kızlar tmm susun artık tüyo falan vermeyin yaa
zaten kafamız allak bullak oldu
şimdi gözlerinizi kapatın ve heyecanı hissedin iliklerinizdezemuszemussırnaşık şey

uydurduklarımız ve duyduklarımızdan bi sürü final bölümü çıkar sempatiksalakcinni

evet ya bihterin öldüğü anı canlandırmaya çalışıyorum ama yok ııı ııı :1no2: nasıl olcak diye çok merak ediyorum.. nihalin zaten gülmesi ağlaması felaket yaaa :roflol: gıcık oluyorum gülmesine ağlamasına.. o ne öyle yaaaaa :roflol: hiç ağlamasa dizi bitene kadar baygın kalsa zannımca daha iyi olurdu.. sempatiksalakcinni :KK1:
zannımca bencede :))) rezil etmek istemiyorlarsa fianli nihal öleceee ağzı açık kalsın ağlamasın

ayrıca peyker demişki finalde güzel şeylerde olacak demiş.acaba beşirmi yaşayacak

ayy bilmem ki... ya behlül için değer mi ya?intihar etmese yavv.o da kaçsa kaydirigubbakcemile3 az kaldı ya... kızlar yarın akşam bu saatte Allah nasip ederse final bölümüne bakıyor olucaz.. ayy az kaldı ya...

ayy bilmem ki... ya behlül için değer mi ya?intihar etmese yavv.o da kaçsa kaydirigubbakcemile3 az kaldı ya... kızlar yarın akşam bu saatte Allah nasip ederse final bölümüne bakıyor olucaz.. ayy az kaldı ya...

muhtemelen yarın bu saatlerde reklam seyrediyor olacaz:)

Bitsin artık kızlar,uzarsa sakız gibin (yaprak dökümünde olduğu gibi) tadı kaçıcek.Zaten uzasa Behlül kimbilir kaç kişiye daha vurup kaçıcaktı.:ecrin_bebek: O değil ençok Bülent'e acıyorum,çocuk bu yaşında neler neler görüyor yazıkk

bak bende senin bu mesaja koptum ama şimdi :roflol:

kızlar tmm susun artık tüyo falan vermeyin yaa
zaten kafamız allak bullak oldu
şimdi gözlerinizi kapatın ve heyecanı hissedin iliklerinizdezemuszemussırnaşık şey

uydurduklarımız ve duyduklarımızdan bi sürü final bölümü çıkar sempatiksalakcinni

çok hoş yaaa

yarının yemeğini şimdiden yaptım...delikafadulden

misafir gelicekti cumaya gelin dedim..:eek:

yarınki bölümü kaçırmamak için insanüstü bir çaba sarfediyorum..:1ninca:

bi de elektrikler gidermiş...:eek:klava:

nihal sürekli ayılıp bayılıyordu.artık gerçeği öğrenince felç geçirir...

allah iyiliğini versin.kaydirigubbakcemile3.o ne telaş öyle..kaydirigubbakcemile3

ayyy gece gece çok güldümmm yaaa.

[

Son düzenleme:
yagmurdan dolayı sureklı kanallar gıdıp gelıo umarım yarın bıse olmaz.
benı hergoren senın fılmın bıtıo dıyo.cok acılı oldugumu bılıp ustume gelıo haınlerkaydirigubbakcemilebukadar ızledım fınal bolumunu de hayırlısıyla ızleyebılırım umarımkaydirigubbakcemile3
aslında fılm bı sezon daha gıderdı ama neysee

X