Aşk-ı Memnu Kanal D

Berenin cips reklami cok sacma, sanki normal hayatta agzina sürüyor o cips´i. Cekim günü bir tane agzima attim diye tüm gün birsey yememistir Allah bilir.
Fragmandanda hicbirsey anlasilmiyor- herzamanki gibi. Tek anladigim yine Adnan beyin salak salak ortada dolasmasi. Millet kücücük birsey olunca hemen süpheleniyor üstüne gidiyor, kafayi calistiriyor nasil olabilir diye, bununda gözüne soktukca mallasiyor sadece : /

adnanın taş evde yaptığı işin açıklaması ne çok merak ediyorum.

sesli fragman ne zaman çıkıyor kızlar

veda bölümü diye gösterdikleri fragmanda tası tarağı toplayıp gitmiş bunlar..adeta kaçmışlar yalı bomboştu..kıyamet kopacak belli :1closedeyes:

ayrıca berenin silikonlarını hiç beğenmedim..büyük göğüs sevmem insanı şişko ve sarkmış yapıyor..çocuk doğurmaya niyeti yok galiba :/

bu reklamları çekenlerin kafası iyi heralde şakkıdı
ne içiyolarsa aynından istiyorum :nazar:

saçma olması dikkat çekmesi anlamıca geliyor.. reklamın amacı da bu zaten.. orda,burda konuşulduğu zaman otomatikman ürün kendini akla getirtiyor zaten..
reklama gelince evet saçma ama patos reklamı bu saçmalık temelinde var..

kizlar bu veda fragmanin linkini yollayabilir misiniz?
ben baktigimda sadece twilighta benzeyen fragmani buluyorum
ama evin bos oldugu fragman göremedim

kızlar reklamı sizden duydum izledim şimdi..o ne ya bütün karizma yerlerde nolucak adnan ziyagilin karısının düştüğü hallere bak :KK70:

kizlar bu veda fragmanin linkini yollayabilir misiniz?
ben baktigimda sadece twilighta benzeyen fragmani buluyorum
ama evin bos oldugu fragman göremedim

canım kanald nin reklamlarında gösteriyor..VEDA yazıyor ekranda..behlülün beşirle yaptığı pişmanlık dolu konuşmasını ses olarak veriyorlar,bir de eski konuşmaları alt fonda..orda tüm yalı boş..kapılar pencereler açık rüzgardan kağıtlar savruluyor..adeta kaçmışlar evden..ilk behlülün odasını gösteriyor eiffel kulesinin olduğu tablo yerlerde..bihterin odası bomboş..piyano odasının kapıları açık..

belli ki romanın aslına bağlı kalınıp bihter kendini öldürdü de o evden gittiler ya da herşey ortaya çıkınca tüm sosyeteye rezil olup ülkeyi / şehri terk ettiler..ben başka anlam veremedim..

ayrıca yalı boşken çok çirkinmiş..evleri ev yapan içindekiler derler ya..

kızlar bence adnanlar arsen sultanın çiftliğine taşınacaklar ist uzakta bi yerlerde ya gerçi o çiftlik dediği yerde ist sarıgazide sıra sıra villalar olduğu biryer işte

kizlar ben son iki bölümü hangi adresten izleyebilrlm....

bu arada 2. vedada yalinin bos olmasi evi terkettiklerini göstermiyo bence..tv ye veda edecekleri icin galiba

kızlar yeni fragman facebookta var..
peykerle bihter barışıyo bihter bunalım aşamasında intahar etcek az kaldı:):)
oluyo bişeyler ama tam çözemedim sessiz fragmanı..

X