Aşk-ı Memnu Kanal D

gulben ergen dun aksam saba tumerde dizinin sonunu biliyorum guzel seylerde olacak dedi
ne icin dediyse artikkaydirigubbakcemile3

eeeee bıhter zevketen dortkose oldu tabı oturu dınler kuzu kuzu caktırmıyor ama ıcten ıce sevınıyor

benim anlamadığım
bunlar taş evden birbirlerinin aradığından şüphelendiler de neden tlf açmadılar :sm_confused:

of ya 24 haziran bi gelse.bihter yemiş kafayı firdoya bu evdeki 2.gelin olacaksın başkada düğün olmayacak diyor.behlül bihterin intihar ettiğini duyunca ne yapacak acaba.yaşadığı bu azapla ömür geçirebilecekmi.hem amcasının hayatını mahvedecek hemde bihterin ölümüne sebep olacak...

behlüle acıyordum aslında

ama beşire sonra gidipde sana bide teşekkürmü edecektim demedimi?herşeyi hakediyor.

peki bu adnan telefonları çaldırmaktan ne anladı hiç bişi anlamadım. bunca zaman bişey çıkaramadı bundan ne çıkardı.

facebukdaki tüyolar harfiyen tuttu yin ekızlar . gelecek haftanın tüyosu varmı?

aman adnan ne şerlok holms kesildi..
entrikalar falan yapabilcek kapasiten vardı neden uyudun,cilaladın boynuzları..
oluyo mu şimdi..
zavallı behlülcüm..nasılda sıkıştı kuyruk..çocuk debelendikçe hep bişeyler çıkıyor..

behlüle acıyordum aslında

ama beşire sonra gidipde sana bide teşekkürmü edecektim demedimi?herşeyi hakediyor.

peki bu adnan telefonları çaldırmaktan ne anladı hiç bişi anlamadım. bunca zaman bişey çıkaramadı bundan ne çıkardı.

facebukdaki tüyolar harfiyen tuttu yin ekızlar . gelecek haftanın tüyosu varmı?

bende onu diyordum zaten çaldırdı da, onlarda geri aradı ne mana çıkardı bundan diye..çok saçma kaçtı bu..ne kaa akıllı adammış meğer peeehhh..onca şeyler oldu burnunun dibinde tango yaptılar içiçe birbirine yapışık vaziyette gitti alkışladı..şimdi taş evden bi tel aramasından anlam çıkardı..

bence herşeyi ortaya çıkaran bülent oldu
behlülle bihterin işinide bülent çıkaracak çocuk mocuk ama ne varsa çocuklarda var demişlersempatiksalakcinni

kızlar adnan bence telefondan şunu çıkardı bihterin tel dökümanlarını aldı yada alacak o telefon çıkacak yada çıktı onun için çaldırdı

haklısın tatlıgacı sana katılıyorum bihterin bilmediği bi no ya dönmesinde ne varki

behlülde açmadı zaten katılıorum canım

adnan yurtdışında diye şok oldu herkes.tüyolar doğru çıkıyor.haftayaki bölümde bihter taş evden arayananın adnan olduğundan şüphelenecek demişlerdi.

X