Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya ben niyeyse bu hilmiye bi sempati duyuyorum... adam gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışıyo sadece... çıkartır inşallahhhhhh

dizinin bitmesine yakın uyuyan oyuncuların hepsi tilki kesildi ..bülent bile..:umursamaz:
yazık müsade edin de evlensinler, bu iş kapansın yaaa..sositososito
ama halit ziya yazmış işte naapalım son belli...
Ayrıca saç provasındaki saçta hiç güzel değil..birazdan namaza duracakmış gibi takmışlar duvağı..bayanssulusmile
sosyetede rüküş olmak revaçta..boshayallersmile

Bihterin delik deşik saks mavisi şalını biyerlerden hatırlıyorum..
hani yol çalışmaları yaparken kenarlara geriyorlar ya turanj renkte..işte onun saks mavisi..
hep o iki stil danışmanın marifetleri bunlar heeepp..[alsanaalsanasmile/B]

nihalle behlül evlenemezse, bari firdoş evlensin.guclubacismile. bahtsız kadın..karadul firdo.:1rolleyes::1rolleyes:.

dizinin bitmesine yakın uyuyan oyuncuların hepsi tilki kesildi ..bülent bile..:umursamaz:
yazık müsade edin de evlensinler, bu iş kapansın yaaa..sositososito
ama halit ziya yazmış işte naapalım son belli...
Ayrıca saç provasındaki saçta hiç güzel değil..birazdan namaza duracakmış gibi takmışlar duvağı..bayanssulusmile
sosyetede rüküş olmak revaçta..boshayallersmile

Bihterin delik deşik saks mavisi şalını biyerlerden hatırlıyorum..
hani yol çalışmaları yaparken kenarlara geriyorlar ya turanj renkte..işte onun saks mavisi..
hep o iki stil danışmanın marifetleri bunlar heeepp..[alsanaalsanasmile/B]

gözün kaldı aslında şalda değil mi sırnaşık şeysırnaşık şey
saçı ben de hiç beğenmedim akannehir

cetın halınden memnun ama fırdo memnun olacakmı acaba sozlesmeyı duyunca cıldırcak ve gercek yuzunu gostercek

sac berbattı ama okısa sacada ancak o olur du bakalım fırves nasılbır duvak takacak asıl konu o olmalıkaydirigubbakcemile3

nihal peykerin ellerini tutup dost gibi teselli verirken aldığı nasihate canı sıkılıp salak diye verdi veriştirdi şakkıdı
yemişim böyle dostluğu :nazar:

cetın halınden memnun ama fırdo memnun olacakmı acaba sozlesmeyı duyunca cıldırcak ve gercek yuzunu gostercek

hehehe..firdo hiç hoşlanmıyo sözleşmelerden..aklinialirimsmilenihatla peykerin evliliğinde hilmiyle de arası bu yüzden ters düşmüştü..
sesini kesse de nikahı basabilse çetoya..

Matmazelde.. yumurta kapıya sıkışmış şimdi çözülüyo..nikaha üç gün kalmış..
sepetliycekler şimdi yalıdan o olcak..

bulenttende ıs cıkmaz ablasına uzulmesın furyasına katılır oda alık nede olsa matmazel yetıstırdı

X