Aşk-ı Memnu Kanal D

günaydin
dün gece neydi öyle

firdonun cetine gelisi elinde neydi onun adi bülent ersoyunda vardi ay dilimin ucunda iste onunla zip zip ziplayisi ,koptum orda
matmazelin bir ipucu daha buldumu o surat ifadesi beni deli ediyor gözler kocaman sadece bakiyor
katya birliktemi oldu soförle?

arkadaşım bir daha ki bölümü izlemeden böyle bir yorum yapmayın bence. O cd zaten Behlül ile Bihter'in cd'si değil ki nereden çıkarıyorsunuz. Aynı gün hatta saatler içinde Beşir daha dedi cd'yi almalarını Süleyman efendiye matmazel niye gidip kendi alsın hemde o kadar kısa sürede. Böyle şeylere burnunu soktu mu hiç koca dizi boyunca. Bildiklerini bile anlatmadı.. O cd o gecenin cd si değil Nihal'in slayt cd sii...

alllah aşkına nihalin cd sinin bankada ne işi var ya sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

matmazel ne öle ya her yerden çıkıo..
allahım deli edio o kocaman gözleriyle beni...

bihterin geceligi neydi öyle yaa nerde satiliyo bu gecelikler acaip güzeldiguclubacismile

bu bolumu bihterin kisnemesiyle
adnanin kuskulariyla
supriz dogum gunu ve yatla
bihterin kiskancliktan ortadan ikiye catirdamasiyla
behlulun besire gunah sikarmasiyla nasilda agladi mavis mavis hahaaa
nihalin dugun hazirligiyla gecistirdiler ya.zavalli nihal nasilda heyecanli oof besirede cok aciyorum koyun can derdinde bihter et derdinde o halde bir insana neler yapiyor igrenc kadin ya son cirpinislarin az kaldi guzelim rahmetli olacaksin.
ve matmazelin cdyi almasi damgayi vurdu yalniz,bakalim insallah behlule kaptirmaz cdyi surmeli gaci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…