Aşk-ı Memnu Kanal D

sanki bihterin behlülden farkı var ikiside adnan sayesinde rahat yaşıyolar adnan hayatlarından çıktığı an ikiside züürt kalacak

behlülle bihter , nihal gelmeden hemen önce ne konuştular?? o bölümü kaçırdım annemin çenesinden en son behlül bihtere ben nihali seviyorum diodu?

behlülle bihter , nihal gelmeden hemen önce ne konuştular?? o bölümü kaçırdım annemin çenesinden en son behlül bihtere ben nihali seviyorum diodu?
bihter behlüle pişman olucaksın dedi behlülde en büyük pişmanlığı sen yaşattın bana dediakannehir

behlülün göyaşları sahte yakötükedihüso
geçen gece bihterin yanına gittikten sonra madem gitti o kaa parfümü sıktıktan sonra asala inanmam :eek:klava:

behlülün göyaşları sahte yakötükedihüso
geçen gece bihterin yanına gittikten sonra madem gitti o kaa parfümü sıktıktan sonra asala inanmam :eek:klava:
ama o şey için gitti korkmadığını kaçmadığını ispatlamak için gitti onla yatmak için değilki

behlül behlüüllll şu zavallı beşiri kandırabilirsin ama şurda 70 milyonu kandıramazsın.
madem öyleydi ne otele gittinn parfümlerle bilmem nelerle.

Ben pek inanmıyorum o zaman neden o kadar parfüm sıktı
yani bihter yakınlaşmak istesede o kendine hakim olacaktı o kadar parfümüde o yüzden sıktı bihter etkilensin yaklaşsın o hakim olacaktı bihterde dedi ya sen benle neden tek kalmaktan korkuyosun neden kaçıyosun oda korkmuyorum senle herşey bitti kaçmıyorum dedi onu ispatlamak için gitti

X