Aşk-ı Memnu Kanal D

kaydirigubbakcemile3
kizlar ben avrupa yayindan seyrediyorum, reklam girdi simdi ozet bitti yeni bolume anca gecicek. yazdiklarinizi okuyunca izlemis gibi hissettim kendimi

:roflol:

nihat özür dilemek için aradı yanınıza uğramak istedim fakat peyker gelmek istemedi dedi onların kendi araları bozuk benim yüzümden değil dedi. Çeto ise nihatın yüzünden sanıyodu yani firdevs yalan söylediğini anladı...

reklam girmişken 2 yazayım dedim.
hiç sevmem ama doğum günü partisin de behlül bihteri bırakıp bihterin yüzünü görünce bihtere içim acıdı.ne yapsın seviyor. gözünün önünde paylaşamıyor malesef de sevmediği yada aşık olmadığı bir adamla evli.

yaa firdevs beni çok güldürdü. o japon dansını yaparken birde nihatla konuşuyordu çetin. çok küçüldü gözüm de yaaa çok güldüm.

adnan kaç para saydı acaba bu yata :hulya:

behlülde cem yılmazın "ufo gören masum köylü"sü gibi oldu vala yatı görünce sempatiksalakcinni

aynen yaa karizma yerle bir oldu laelaelaelaelae

behlülüğn tşirtü nihale elbise olmuş ay bu adamda yani kızının behlülle yatmasına bişi demiyor keyif alıyor resmen yuuuuuuh

canım bütün ekip kaldık demiş nihal yani bütün arkadaşlarımızla. adamcağız öyle biliyor. aslında tahmin ediyordur da hiç bir baba bunu dile getiremez ki

bu adnan ne kadar iyi biri yaa adam haketmediği şeyleri yaşıyo üzülüyorum ona valla
bihterde salak hiç kıymetini bilmiyo kıymetini bilse ne kadar mutlu olucak
gerçekten ya çok merhametli insan çalışanlarına bile kibar. sonradan görme zengin değil bikere köklü asil bir adam. ama kıymet bilen yok ki
valla helal bu firdoya yaa 100 yaşında kadın:) süslenmiş püslenmiş işve cilve yapıyor yaa:) ben o yaşa gelsem popomu devirip tv izlerim:)

sırnaşık şeysırnaşık şey

ya ben dansını göremedim firdevsin cok sey kacırdım kesin ya

ha ha çok komikdi dansını geçtim o sırada birde çetin nihatla konuşuyordu . adam ii gıcık olmuştur.
demiştir kendi kendine bu buruşuğu alacama 20 lik bi kız alsaydım diyee

ayyyy bu katya sedef olayına anlatmıştır inş da adnan da öğrenir

rüyasını bile görmeyiz biz :)),

ama dün gece rüyamda katya ilşe nesrini gördüm ben yaaa :))) eşime de gece dedim sus sus uyu diyo hahahaha:)))

gerçekten ya çok merhametli insan çalışanlarına bile kibar. sonradan görme zengin değil bikere köklü asil bir adam. ama kıymet bilen yok ki

sırnaşık şeysırnaşık şey
aynenn sonradan görme firdoyla bihter kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…