Aşk-ı Memnu Kanal D

bihterin saçları beyazladı farkındasınız dimi..yani kendiliğinden beyazmış saçları boya yok saçında kadının...
bu arada bihtere pembe ru hiç yakışmıyor..

Ben de böyle olacağını düşünüyprum dejavu_one..
Geçmiş sayfalardan birinde yazmıştım hatta.. O zaman fragmanı izlememiştim ama dün akşam izledim.. Bir yanıltmaca olduğunu düşünüyorum hala...
Hem daha erken sakıncalı CD'nin ortaya çıkması için hem de
Aşk-ı Memnu'nun fragmanları malum yanıltmak adına ne varsa yapıyorlar.
Hiç vermeseler fragmanı daha az şaşıracaz diziyi izlerken zemuszemus

kesinlikle canımm hem nereden geçecek Bihter'in eline o cd.. Nasıl akacak anahtarı alsa nasıl açtıracak kasayı kiöse açtıramaz açsalar da herşey ortaya çıkar.. Kesinlikle düğün cd si o konuşmaların olduğu... Başka birşey olamaz boşuna Bihter Matmazel diye tartışma olmasın dediğin gibi bu dizinin fragmanı hep yanıltma üstüne... Ona bakış kaç kere öğreniyordu sözde Adnan ilişkilerini hep öyle izlenim bıraktılar..

bihterin saçları beyazladı farkındasınız dimi..yani kendiliğinden beyazmış saçları boya yok saçında kadının...
bu arada bihtere pembe ru hiç yakışmıyor..
evet behlülün aşkından kadının saçları ağırdı aslında hırslarından öfkelerinden ve içindeki kötülükten saçlarına aklar düştü laelaelaelaelae

saçında maşa olduğunu sanmıyorum
kuaföre gittiğimde aynı saçı fönle yapyıorlar bana kaydirigubbakcemile2

katılıyorum bayanssulusmile

şu kadehe bulaşan parlak pembe ruju çok güzeldi :hulya:

bide bihter yaşlanmış ya kırışık geldi bana göz kenarları yaşına görelaelaelaelaelae

ya işte makyajdan, o makyaj çok kötü durmuş onda
:hulya:

saçında maşa olduğunu sanmıyorum
kuaföre gittiğimde aynı saçı fönle yapyıorlar bana kaydirigubbakcemile2

ama demin maşa yapıyodu, yalan o diyosunkaydirigubbakcemile3

bu süprizi nedne nihal çıkıpta söylemedi çok saçmaaa olduu yaa hiç beğenmedim pehhhsempatiksalakcinni

X