Aşk-ı Memnu Kanal D

ohoooo bebeğe kadar kız biz daha evli bilem değiliz 2011 temmuz daa düğünümüzzz evlencez de bebek olcaktaa ohoooooo :ecrin_bebek:

öle deme cnm ya dün nikaha heyacan yapıodum düğün falan derken bi bakmışım hamileyim şuan aradan 2 yıl geçmiş zaman hızlı geçioo yaa

cnm bnm şimdi çıkmam lazım yarın iş var çalılıorum da ben yarın akşam görüşürz gene opuyorumnanaktan

kızlar fragmandaki esmer gözlüklü adam bence dedektif onuda adnan tuttu bakalım akşam görcez

behlüüüüüüüüülllllllllll aaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu
çok hastayım yatıyorum kızlar.kalkıp sizinle aşık atamayaçağım arkadaş yetişirim herhal boshayallersmile

bir aşku mimnuniyetsüs gecesi dahaaaaaa sositososito

Adnaın tuttuğunu zannetmiyorum o adamı, tutsa tutsa hilmi tutmuştur. Birde kitabı okuyanlar kitapta hilmi karakteri varmıydı.

yoktu yaa ne 1975 yılında çekilen aşkı memnu da ne de kitabında hilmi milmi yoktu.bu kanal d tozuttu bayağııııakannehir

hilmi ne felan yok eskilerde

senaristler hilmiyi eklemiski saf ednan beyin gozunu acsin diye, adam iyilik yapiypr ziyagillere onlar kotuluk yapiyor hilmiye olcak ismi be hahaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…