Aşk-ı Memnu Kanal D

evet bende qördüm karnını tutuordu
bencede qerçekten hamile
behlül kaçmasın diye hamile değilim dedi ama
faydası olmadı bilmiyorumkismile

ya kızlar face'de bi grupta gördüm 66.bölümde behlül ve bihter barışıyomuş akannehir
litfen barışmasınlar sempatiksalakcinni

nerden bu kanıya varmışlar tekrar barışacaklar falan???fragman yok henüz 66.cı bölümde değil mi?nerden duyum almışlar??bize o linki versene canım..merak ettim şincik

Ya su Nihal ´i bi kasik suda bogmak istiyorum,
bu kadar uyuzluk olamaz.

bu kadar uyuzluk olamaz.

aynen katılıyorum. Gerçek hayatta Behlül'ün onun gibi salakla işi olmaz ya bakma dizi diye aşık oluyo.. Hele o gülüşünü duyunca tüylerim diken diken oluyor yaa.... alsanaalsanasmile

bu kadar uyuzluk olamaz.

aynen canım ayneeeennnn...
bende boğmak istiyorum ama gerek yok çünkü ota moka bayılıyor behlül gidecek oluyo bayılıyor behlül öper bayılır heralde behlül bihtere yaptıklarını yapsa kalpten gidecek...

nerden bu kanıya varmışlar tekrar barışacaklar falan???fragman yok henüz 66.cı bölümde değil mi?nerden duyum almışlar??bize o linki versene canım..merak ettim şincik

ya bulamıyorum şimdi bilmiyorumkismile
video filan yok,birisi oyunculardan birinin arkadaşı olduğunu,ondan öğrendiğini söylemiş.Şoförün arkadaşıymış galiba tam hatırlayamadım.Ne kadar doğru bilemem tabi.
neyse 1 hafta var bekleriz :eek:
Ay şimdi bulamayınca sinir oldum fisfisfis

bihtr gerçekten hamile galiba
fragmanı çok heycanlıydı
detaylı bilgi isteyenler için kanald de fotoğraf açıklama fragman hepsi var
kanal.com =)

bidaha barışmasınlar allahım evlerden uzak uzaklaştrma büyüsü yaptık:roflol:

ben nihalciyim...sırf bitter kaşarına inat:roflol:
ama matmazel e yaptıklarına çok kızdım..uyuz oldum...onun dışında hala nihalciyim..bitter beter olsun yeterki:teytey:

gacb001018112.jpg

ya kızlar bu hepsiburadada bihter geceliği diye satılıyo, güzelmi sizce almak istiyorumdaaklinialirimsmileaklinialirimsmile

X