Aşk-ı Memnu Kanal D

Adnan nasılda suçlu duruma düştü görüyomusunuz hilmiye inandı bihteri küçük düşürdü pozisyonunda şu anda ay ölcem bu adamın haline gülmekten:roflol::roflol::roflol:

yok anam yok
ben bu diziye kendimi çok fazla kaptırıyorum
herseferindede kızıyorum kendime ama elimde değil
neyse kızlar herkese iyi geceler öptüm herkesi bidaki haftaya görüşmek üzere
hoşcakalın

eee işin yoksa adnan bihteri eve döndürcem diye uğraş.beşirde cd yi kırdı nasıl ispatlanacak şimdii .şu bihterin sonunu göremicez anlaşılan

zaten kitaba göre bitter in sonunu getiren şey nihal in duydukları olacak...konuşurlarken duyacak ya hani.ednan kızına da yalancısın diyemez yani

üff neyse yaa yine heyecan doruktaydı sağolsunlar ... herkese ii geceler şimdi yatıp düşünürüz karar kara :))

ne bölümdü yaaa.... ama Allah için heyecanlıydı yani....
nihat nasıl da aştı kendini....
nihale çok güldüm yaa,yerli yersiz tripler :KK70:
bihterle behlül geç de olsa anladılar hatalarını amaaa geçtiiii..... gözyaşları,pişmanlıklar....
dağ gibi adam ne hale geldi yaa....
salak adnan haftaya bihteri arıcak köşe bucak...
firdo yaptı yapcağını yine :S

ahanada behlulu tek bıraktı kaçtı gitti pihter yellozu
annesındede maşallah kösele gibi yüz var her şeyın bı savunması var yahu...

ya ben izleyemedim sait neyi itiraf edecek zaten bihter behlülle aşna fişne sait nie ben ayarladım desim off ya izleyemedim bekle yarına kadar internete düşşün die eyvahedigeldismile

bihterin gidecek yeride kalmadı geçimsiz bir dost edinemedi :tomato:
kötü yola düşmese bari:jeyyar:

yok ya bukadar boynuzlu olamaz herhalde
bildiği halde birde üzerine özür dilerse tam olur
ama nihat tutuar sehiti getiri oda herşeyi anlatırsa ozaman yandı adnan bihterden çekeceği var ozaman
artık bihter behlül ile gözünün önünde bile sevişse bişey diyemez
aynen ..yapacaklarda bence...
pesssssssss diyorum.bu ne bee.yine yırttılar yahu:1shok:
vallaha ya yırtttılar yien bunu rivada kutlamak lazım...
yok yaaa daha yanaşmaz behlül bitter e çok vicdan yaptı behlül..çook pişman oldu..bence behlül kaçacak bitter kovalayacak delirecek...ahanda yazın bunu
yazdım canım haftaya öpüşürler bunlar iyi bak sen..

1 hafta fragman bekle dur şimdi

:bbo:benneyaptımki:kızgın:

:)))) evet yaa sait anlatırsa biz düzenledik herşeyi diye tamam artık

gecen bi arkadaş diyodu adnan başka tv programlarına katılınca arayıp herşeyi söyleyesim geliyo sonra dünyaya dönüyorrum diye :))
heheheheohaoldumsmile

yok yaaa daha yanaşmaz behlül bitter e çok vicdan yaptı behlül..çook pişman oldu..bence behlül kaçacak bitter kovalayacak delirecek...ahanda yazın bunu

sizce???
bence yok öyle bişiy haftaya öpüşecekler bunlar...zaferlerini kutlayacaklar..

dizideki sümsük erkeler bu hafta aslan kesildi
hilminin şöforü işten kovuldu hilmi susu payı az para yolladı
nihat firdodan fırça yedi süper damat olmak için kolları sıvadı şöferi buldu
bu sefer behlül kaçar olmadı bihter kaçtı
bu hafta böyle geçti :hulya::hulya:

babam diyoki biterle annesi ortada kalıcaklar konfeksiyona overlokçu giricekler kaydirigubbakcemile3

baba dedim ne alaka yani bihterle firdevs overlokçukaydirigubbakcemile3

nası bitti bi anlatınnnnnnnnnnnnnnnnnn

adnan eve geldi nihal behlülün elinden tuttu gel herseyi konusalım küsüp gitmee evden dedi cocuklar babasına sarıldı nerdeydin merak ettik falan dediler sonra firdo cıktı odasından adnan bihter yukardamı dedi firdoda bihter gitti bu hakareti kaldıramdı dedi herkes kaldı öle bitti

bihterin gidecek yeride kalmadı geçimsiz bir dost edinemedi :tomato:
kötü yola düşmese bari:jeyyar:

ayol iyi yolda mıydıki??kötü yola düşsün...bundan daha kötü yol olamaz diye düşünüyorum..kocasının yiğeniyle pişkin pişkin düşüp kalktı..sefasını sürdü zenginlik içinde...ama devri bitti....artık behlül kaçar bundan..bu da kovalar...

ayol iyi yolda mıydıki??kötü yola düşsün...bundan daha kötü yol olamaz diye düşünüyorum..kocasının yiğeniyle pişkin pişkin düşüp kalktı..sefasını sürdü zenginlik içinde...ama devri bitti....artık behlül kaçar bundan..bu da kovalar...

tabi dah ii burda 2 kişi
ya dışarda :jeyyar::jeyyar:

X