Aşk-ı Memnu Kanal D

şöför kesin satacak hilmi yi belli oldu...azıcık parayı görünce..tuzak kurduk bihterle behlül e diycek.hilmi uydurdu diycek

Şöför sinirlenmeye başladıeyvahedigeldismile

bu şoferde okadar şey biliyor hilmi nie ters hareket yaptıkı susması için cebini doldursaydıbilmiyorumkismile şimdi hilmiye ters gidip ötecek şöfer sositosositogüneşi gördüm :roflol::roflol:

bu şoferde okadar şey biliyor hilmi nie ters hareket yaptıkı susması için cebini doldursaydıbilmiyorumkismile şimdi hilmiye ters gidip ötecek şöfer sositosositogüneşi gördüm :roflol::roflol:

Önce ben gördüm:dilcikar:

ben size olacakları söylim...şöför hilmi yi satacak...bitter ve pehlül sıyrılacak..ama eskisi kadar da rahat olamayacaklar..ve behlül nihal e aşık olacak..bitter intihar edecek...olay bu

şöför şöförrrr sen ne ettin len..
heralde çerezzzzz..
o paraya susulur mu?
bence gidecek adnan beye anlatacak herşeyi ortalık düzelecek hatta adnan bihterin ayaklarına kapanacakkkk...

behlül o fincanı bide elledi baktı,o kadehleri hiç mi fark etmedi böyle bir şey olmadı diye...

yastıktaki bihterin parfüm kokusu nası o kadar kalabilir yastıkta diyodukduu..
meğer şöfer saityus parfümünü sıkmış bihterin yastığaaa..
hmmmmmmmaklinialirimsmile

aaaaa bunlar organize etmiş ,parfümü de bu sıkmış demekki,herşey çıktı açığa .BıHTERLE BEHÜL SUÇSUZ :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…