Aşk-ı Memnu Kanal D

Doğru hiç bi yerine hakim olamıyo:roflol:

hilminin dedği gibi melih bey takımında var bişiler
bitter seradan kapı arkalarında işi bitiriyoraklinialirimsmile
peyker hiç boş kalmadan hamile kalıyoraklinialirimsmile
firdodan da bekliyoruz artık :jeyyar::jeyyar:

vereliniortak
firdevs arsenle matmazele de bişeyler öğretseydi ya onlara çok üzülüyorum ben mafoldumben

Evde kalmışlar dimi..kaydirigubbakcemile3

Ama körle yatan şaşı kalkarmış değişirler belkikaydirigubbakcemile3

Evde kalmışlar dimi..kaydirigubbakcemile3

Ama körle yatan şaşı kalkarmış değişirler belkikaydirigubbakcemile3

arsen den umudum yoktu da mafoldumben
matmazel dişilik adına birşeyler öğrenir gözündeki eylıneri siler die bekledim durdum taki düne kadar mafoldumben beşiri hastaneden çıkartırken matmazilin göğsünün orda hortlayan kuş neydi öyle o ne zevksizlik one rüküşlük artık umudumda yok matmazelden akannehirakannehir

bi de söylemeden geçemicemm valla çok güldük kızlarlar akşam nihalin bihtere sen 2 çocuklu yaşlı bi adamla evlendin benim kocam genç ve yakışıklı dediği an delikafadulden delikafadulden

aynen aynenn.... Nihal çok güzel susturdu Bihter'i... Bihter ne cevap vereceğini bilemedi...delikafaduldendelikafadulden

vereliniortak
firdevs arsenle matmazele de bişeyler öğretseydi ya onlara çok üzülüyorum ben mafoldumben
İkiside kurudu kaldı..öğretmiyor onlara..umutsuz vak'a buldu onları...aklinialirimsmile
Sorma o kuş neydi beee.kafamçokkarıştı.Yeni Caminin önünde havalanan kuşlar gibiydi..kaydirigubbakcemile3

Bihterin kıskançlık kudurmaları, iyice fazla olmaya başladı..Yalnız gitmeyin biryere, beraber gidelim ona dokunma..aaaa..
Atnan a tango gecesiyle ilgili bi başka yalan,nihale başka yalan..hiç korkmuyorda ortaya çıkacak diye..o kadar gözü dönmüş..
Baykuş Hilmi,ben atnan ziyagile iyilik yapıyorum diyo ama, Atnan anlamıyorki..Bi anlasa..
ıkide bir, Behlülün dibinde Bihter..yalıda biri görmese, biri görecek,çekinmeleri falan yok..tüm fırsatları değerlendiriyorlar..
Ohhh..Nihal ne güzel söyledi,:lepi:sen 2 çocuklu dul adamla evlendin..tabi burada oturmak zorundasın manasında..iyi bi laf etti yanii..Behlülden çıt çıkmıyor tabiiii..
Nihalin o saç biçimi ne kötüydü..özellikle mi yaptılar acaba..Emekli müdire havalarında bi model..
Bihterle Behlül tango yapmaya çıktıklarında..ışık tek onların üzerine yoğunlaştı..Belki de ışıkçı bile biliyor aralarındaki ilşkiyi..
Bihterin ayakkabıları ne cins bi model..hep zaten dans ayakkabıları böyle demode oluyor nedense?
Tango yaparlarken kendilerinden geçtiler..Bilmeyenler bile anlamıştır aralarındakini...
Ayakların dolanması falan..Bir yengeyle yeğen arasındaki dansa benzemiyor çünkü..aklinialirimsmile
Atnan tango yaparlarken afalladı kaldı..ıçine bir kurt olsun düşmüşmüdür ki..pek sanmam ama neyyyseeee..:1ninca:

hilminin iylik yaptığını bilmiyor bir bilse en ii dostu olacak ben ettmi sen etme deyip elini ayağını öpecek adnan ama nerde :çok üzgünüm:rivadaki evle trafik cezasını nie anlamamzdan geldi bilmiyorumlmaz:
bihter ve behlülden şüphe edceğine saitten şüphe ediyor daha :roflol::roflol:saittinde 4 syf sivisi varmış töbe töbe
behlül ve bitonun uyumunu ışıkçıyıda etkiledi demek ki :1closedeyes:nihal de kardeşini eğlendireceğine nişanlısına sahip çıksın yerinde olsam oturup halime ağlardım:roflol:

bunlarda bütün gün tf ednan duydu diye mıymıylanıyorlardı akşam ednanında geleceğini biliyorlardı nie renklerini belli etti bu zalaklar anlamdım:uhm::uhm:

Dünkü bölüm çok ağır ilerledi,gıcık oldum.Bihterin tango yaparkenki ayakkabısı kıyafeti hiç hoş değildi.şakkıdıÇetinde az değil hani Firdevse iltifatlar .sempatiksalakcinni

Ahh zavallım Nihale yazık oluyor.Kırmıyorki Behlülün kafasını klava:alsanaalsanasmile

Selam kızlar ben geldim 2 haftadır yoktum siz olmayınca dizi çok zevksiz geçti yaa neyse haftaya artık opuyorumnanaktan Bu arada Uğur Tekin yani şoferr beni facebooka ekledi ismimi falan nerden bulmuş bilmiyorum

o tango parçasının adı neydi ya büyülendim parçaya
sırf onun uğruna tango öğrenmeye gidebilirim.
ama o parçayla dans edicem=)
bilen söyleyebilir mi parçanın adını?

oo siz söyleyene kadar ben buldum
hadi ben tangoya sempatiksalakcinni

Son düzenleyen: Moderatör:
rtük aşk-ı memnuya sevişme sahneleri için ceza vermişti hak vermiştim
ama bu sefer de işte behlülle bihterin ilişkileri türk kültürüne aykırı diye ceza vermiş ki
merak ediyorum rtük hiç sabah programıizlemiyor mu?
ya da ilerde dizilerin konusu sadece çok ahlaklı şeyler mi olacak
adı üstünde dizi işte
çok aykırı bulunursa saati ileri alınır olur biter

Selam kızlar ben geldim 2 haftadır yoktum siz olmayınca dizi çok zevksiz geçti yaa neyse haftaya artık opuyorumnanaktan Bu arada Uğur Tekin yani şoferr beni facebooka ekledi ismimi falan nerden bulmuş bilmiyorum

adamın ilk hayranı sensin demek sewindi gariban ekledi uyanık şoferrrrrraklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…