Aşk-ı Memnu Kanal D

ben bu akşamlık yokumm mafoldumben kardeşim askere gidiyo komando çok kafam bozuk yaamafoldumben diziyi izlerim belki ama malum büyüklerimiz bizde bu akşam:gitme:

Allah kavuştursun canım hayırlı teskereler dilerim..Hayırlısıyla gitsin gelsin inşallah:Saruboceq:

aminnn inşaaalhh hanımlarr çok ağladım yaa morelim bozuldu çok kırkaağç komando birliği sonrası yüzde 90 şırnak hakkari offfmafoldumben diziyi izlesemde azcık ndeşarz olsam gerci pekde olunmuyo behlülle bihter görünce daha çok tavan yapıyo bendeaklinialirimsmile

chess kulakların çınlasın behlül seksü seksü piyano çalıyo:roflol:

Allah yardımcısı olsun

Bir gün nihal çiftliğe beşirin yanına gider ve dönmesi gereken zamandan erken döner ve bihterle behlülü yakalarboshayallersmile

Sonunda olur büyük bi ihtimalle...Aslında kitapta nihal behlülün cebinden düşürdüğü bi kağıt buluyo bihtere yazılmış öyle öğreniyo ama burda öyle olmaz tabi belki bi cep mesajı olabilir..

Nihal Nikahlarında Bihter intihar edince öğrenmicek demekki..
bile bilemi behlülle evlenmeye kalkıcak akannehir

Yok canım nikah mikah yok evlilik yok sadece nişan vardı o da oldu..Tabi değiştirmezlerse..

nasıl oluyo o mini mini tabanca acaba çok merak ettim :roflol:
o sahne gözümün önüne geldi bi an..
kesin atölyede intihar eder böyle bişeyle :roflol:

Bende odasnda olmasını hayal ediyorum,ama niyeyse o yüreğin bihterde olamıcanı düşünüyorum bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…