Aşk-ı Memnu Kanal D

Anladım canım çok yoğunsun demek ki..

Bakalım adnan napcak bu akşam inanmasada kulağına kar suyu kaçtı bi kereeyvahedigeldismile

Anladım canım çok yoğunsun demek ki..

Bakalım adnan napcak bu akşam inanmasada kulağına kar suyu kaçtı bi kereeyvahedigeldismile

Valla kondurmak kolay değil. Azıcık kafa yorsa taşlar nası oturcak yerine ama.
Bizim adnan bu sağı solu belli olmaz.
Ama eskisi kadar kör olacağını sanmıyorum.

Evet ecmelim daha çok takip edecek hareketlerini şimdi ikisinindeboshayallersmile

akşam için hiç bir merakım kalmadı...soğudum diziden artık ama alışkanlık oldu
izliycem genede fragmanlarddaki şaşırtmalarla kandırılcağımız bir bölümü daha boshayallersmile

aylardır aynı olaylar dönüp duruyor....ednan artık öğrensede hareketlense dizi kaydirigubbakcemile :lepi:

izliycem genede fragmanlarddaki şaşırtmalarla kandırılcağımız bir bölümü daha boshayallersmile

aylardır aynı olaylar dönüp duruyor....ednan artık öğrensede hareketlense dizi kaydirigubbakcemile :lepi:

bende sıkıldım burada yorum yazmak için izliyorumm :hulya::hulya:
ednan öğrendi ama hareket gelmedi daha :sinifsinif:
hilmiyi dinlese rivadaki eve gitse yada takip etse belki heyecen gelirrrrrrr ama nerdee akannehirakannehir
tangoda rüyadır :çok üzgünüm:

Adnan öğrense diziye hareket geldiği gibi anında da biter hazirana kadar sallıycaklar mecburen..bayanssulusmile

benim de diziyi bırakasım var, en azından tv den izleyesim hiç yok, ertesi gün netten izlersem özet ve reklam arası işkencesinden kurtuluyorum en azından
acaba perşembeden perşembeye sadece özetleri mi izlesem
bilmiyorumkismile

benim de diziyi bırakasım var, en azından tv den izleyesim hiç yok, ertesi gün netten izlersem özet ve reklam arası işkencesinden kurtuluyorum en azından
acaba perşembeden perşembeye sadece özetleri mi izlesem
bilmiyorumkismile

Bak şimdi şunu hakettin işte:mymeka:

aynen :nazar:

3 haftadır izlemiyorum
pazar günleri tekrarını veriyo denk gelirsem izliyorum

Günaydın kızlar.
Akşama pek bi heyecan yok gibi ama benim firdoyu merak ediyorum.
Çetin beyfendilerle yeemee gideceklerdi.
bide nihal havluya sarılı ne kaa itici geldi bana.
bari kafayı sarmasalarmış tostoparlak olmuş.

günaydın canım

şu nihale biraz sexi bi hava katsalarda evin küçük kızı havasından kurtulsa ya, giydiği geceliklerde bihterin geceliklerinin yanından bile geçmez, çok vasat, belkide bihterin gecelikleri giyse behlül ona aşık olcak
kaydirigubbakcemile3
havluyla basılınca, otobanda otomobille karşıkarşıya gelmiş tavşan gibi bakıyodu vallakaydirigubbakcemile3

aslında adnan öğrense senaristler bu olayı çok güzel şekilde kurgulayıp hazirana
kadar hareketlilikler kazandırabilirler...yani illa adnan öğrenince bitmesi gerekmez asıl heyecan o zaman başlar...romana göre bihter intihar edecek mesela behlül kaçacak bi delik arıycak...sempatiksalakcinni
bu konular işlenebilir güzel detaylarla...
bence şimdiki halinden daha iyi olur ....izlediğimiz tek şey pihterin birinin koynundan
diğerine geçmesi artık baydı:hulya:

...izlediğimiz tek şey pihterin birinin koynundan
diğerine geçmesi artık baydı:hulya:

şekerim kötü bi niyeti yok kadıncağızın, genç kalmak için yapıyo, maksat vucuttaki kan sirkülasyonu optimumda kalsın, ee bu da tek erkekle zor birazkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın canım

şu nihale biraz sexi bi hava katsalarda evin küçük kızı havasından kurtulsa ya, giydiği geceliklerde bihterin geceliklerinin yanından bile geçmez, çok vasat, belkide bihterin gecelikleri giyse behlül ona aşık olcak
kaydirigubbakcemile3
havluyla basılınca, otobanda otomobille karşıkarşıya gelmiş tavşan gibi bakıyodu vallakaydirigubbakcemile3

otobandan otomobille karşıkarşıya gelmiş tavşan delikafadulden :roflol:
süper benzetme çok doğru vallakaydirigubbakcemile2

X