Aşk-ı Memnu Kanal D

ya gerçekten iş dünyasının kurdu, holding patronu bi adam için adnan çok aptal kalıyo ya, gerçek dışı yani, artık adnanın şüphelenmesi lazım bişeylerden,:hulya:

holdingi de yönetmiyordu zaten atölyesinde heykelcikler yapıp duryordu ahsen arada akıl veriyordu iş ile ilgili o kadar :dilcikar:

ya gerçekten iş dünyasının kurdu, holding patronu bi adam için adnan çok aptal kalıyo ya, gerçek dışı yani, artık adnanın şüphelenmesi lazım bişeylerden,:hulya:

Hiç uyuyana saygın yok:umursamaz:

holdingi de yönetmiyordu zaten atölyesinde heykelcikler yapıp duryordu ahsen arada akıl veriyordu iş ile ilgili o kadar :dilcikar:

aha diziyi yakından takip ediyormuş gibi yapan bir izleyici daha yakaladım ömürden sonra,

ahsen değil arsen
:1closedeyes::1closedeyes:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

aha diziyi yakından takip ediyormuş gibi yapan bir izleyici daha yakaladım ömürden sonra,

ahsen değil arsen
:1closedeyes::1closedeyes:

Ben mügenin yalancısıyım:1closedeyes:

kıslarrrrrrr yeni bölüm fragmanı manyak bşiey ya amanın hilmi anladı herşeyi sölüooooo.behlül hilmiye bi yumruk atıyo nihal ağlıyoo bihterle behlül tekrar öpüşüyoo.şok şok şok yane:)

Uff şimdi okudum bu mesajı, bu gurbet ellerde bana da eğlence oluyordu eyvahedigeldismile

Son düzenleme:
yaaa neden bukadar çabuk bitiyorki haksızlık buuuuu..
valla bence behlüle yazık oldu...
bihter keyfince kullandı..
sıra..
nihalde..
yazık behlülcüm arada kaldı çocuk panik atak oldu...

yaaa neden bukadar çabuk bitiyorki haksızlık buuuuu..
valla bence behlüle yazık oldu...
bihter keyfince kullandı..
sıra..
nihalde..
yazık behlülcüm arada kaldı çocuk panik atak oldu...

Behlüle yazık mı oldu:1shok:

Beter olsun:dilcikar:

Onu amcasının karısına göz dikerken düşüncekti..:dilcikar:

behlül bi donunu topla ya, :1closedeyes::1closedeyes:
hilmiye yumruk atarken donu görünüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…