Aşk-ı Memnu Kanal D

ya seviyo işte ama merdivene geldiğinde nasıl baktı boynuna dudağına gözlerine iç geçirdi nefesi kesildi...sevmiyormu aşık değil mi yani....bu ne o zaman?ben ne oldum böyle ya

ya ben anlamadım, katya neden yeni şoföre kötü davranıor? o kadar yazıldı çocuğa, yılbaşı akşamı dışarı çıktılar filan.. sonra bişey oldu da ben kaçırdım heralde...

ya ben anlamadım, katya neden yeni şoföre kötü davranıor? o kadar yazıldı çocuğa, yılbaşı akşamı dışarı çıktılar filan.. sonra bişey oldu da ben kaçırdım heralde...

sürekli telefonla konuşmasından şüphelendi, bişeyler var bu adamda demeye başladı:hulya:

ben de onu anlamayadım cnm ya

ben o gece bişiler geçmiştir aralarında kesin diyodum ama katya şeytan gibi anladı herhalde yeni şeferde bişiler olduğunu güvenemiyo sanırım

evet beşirle nihal çok benziyo, ümitsiz aşıklar, birbirinize aşık olun işte güzel güzel geçinin:ecrin_bebek:

ben kız ağlarken kaçırdım.
behlül kendi kendine mi takıyor yüzüğü beşire nihali seviyorum dediği için mi mecburen mi takıyor..bilelim yaneeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…