Aşk acısı Nasıl geçer? Çok üzülüyorum?

elifkubra546

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2016
35
1
30
Ben bir buçuk senedir hoşlandığım kişiye yazın yüzyüze gelme fırsatı vermediğinden faceden açıldım. Oda ona hiçbir saygısızlığım olmadığını, çok içten ve cana yakın olduğumu, iyi bir insan olduğumu ancak arkadaş kalacağımızı söylemişti. Duygusala bağlayıp o üzülmesin diye kabul etmiştim. Sonra hiç yüzyüze görüşmedik. Bana doğum günümde iyiki varsın iyiki tanımışım demişti. Umutlanmıştım. Hep ben uzun yazıyordum o isteksiz ve kısa cevap atıyordu. Aradan birkaç ay geçti. Arkadaş kalmamızın bana acı verdiğini ve gelecektede zarar vereceğini, onu unutamadığımı, acı çektiğimi, elimde olmadığını, beni anlamasını istediğimi uzunca yazdım ve biz arkadaş kalamayız yazdım. Oda lütfen sen böyle söyleyince ben üzülüyorum başkalarına bak sen benim arkadaşımsın dedi. Bende başkaları hislerimin önüne asla geçemez ben seni arkadaş değil, evleneceğim biri olarak görmeyi hayal ederdim dedim. Arkadaşlık bana acı veriyor anlayamazsın kolay şeyler yaşamadım umudu kesmek zorundayım tanıdığım için sağol deyip faceden engelleme nedenimi belirtip engelledim. Çok vicdan azabı çekiyorum. Kötü birşeymi yaptım? Arkadaş kalamazdım. İlerde sevgilisi olduğunda görmeye dayanamazdım. Sizce onun çokmu kalbini kırmışımdır? Üzülmüşmüdür? Ne yapacağım acı çekmemek için? Sizce onun gözünde çokmu alçalmışımdır?

Son düzenleme:
engellerken böyle açıklamalar içine girmek zorunda bile değilsiniz ki. arabesk olmuş çok. kalbi kırılmamıştır filan resmen ayıp olmasın diye arkadaş kalalım demiş size. isteksiz yazıyomuş hatta kurtulmuş gözüyle bile bakabiliriz.

zamanla geçer.

engellerken böyle açıklamalar içine girmek zorunda bile değilsiniz ki. arabesk olmuş çok. kalbi kırılmamıştır filan resmen ayıp olmasın diye arkadaş kalalım demiş size. isteksiz yazıyomuş hatta kurtulmuş gözüyle bile bakabiliriz.

zamanla geçer.
Sizce ben çokmu kötü biriyim? Çok suçlu hissediyorum arkadaş kaldıkça ona daha çok yazmak istiyodum kendimi zaptedemiyordum engelleyerek bunun önüne geçmeye çalıştım onunda iyiliği için. Onun gözünde çokmu alçalmışımdır?

Sizce ben çokmu kötü biriyim? Çok suçlu hissediyorum arkadaş kaldıkça ona daha çok yazmak istiyodum kendimi zaptedemiyordum engelleyerek bunun önüne geçmeye çalıştım onunda iyiliği için. Onun gözünde çokmu alçalmışımdır?

kötülükle ne alakası var allah aşkına. herkes reddettiği insana arkadaş kalalım der yarım ağızlı. cidden sizinle böyle aman aman arkadaş kalmak istediğini şimdi arkanızdan üzüldüğünü filan mı sanıyosunuz? formalite bi lafı çok ciddiye almışsınız.

Ben bir buçuk senedir hoşlandığım kişiye yazın yüzyüze gelme fırsatı vermediğinden faceden açıldım. Oda ona hiçbir saygısızlığım olmadığını, çok içten ve cana yakın olduğumu, iyi bir insan olduğumu ancak arkadaş kalacağımızı söylemişti. Duygusala bağlayıp o üzülmesin diye kabul etmiştim. Sonra hiç yüzyüze görüşmedik. Bana doğum günümde iyiki varsın iyiki tanımışım demişti. Umutlanmıştım. Hep ben uzun yazıyordum o isteksiz ve kısa cevap atıyordu. Aradan birkaç ay geçti. Arkadaş kalmamızın bana acı verdiğini ve gelecektede zarar vereceğini, onu unutamadığımı, acı çektiğimi, elimde olmadığını, beni anlamasını istediğimi uzunca yazdım ve biz arkadaş kalamayız yazdım. Oda lütfen sen böyle söyleyince ben üzülüyorum başkalarına bak sen benim arkadaşımsın dedi. Bende başkaları hislerimin önüne asla geçemez ben seni arkadaş değil, evleneceğim biri olarak görmeyi hayal ederdim dedim. Arkadaşlık bana acı veriyor anlayamazsın kolay şeyler yaşamadım umudu kesmek zorundayım tanıdığım için sağol deyip faceden engelleme nedenimi belirtip engelledim. Çok vicdan azabı çekiyorum. Kötü birşeymi yaptım? Arkadaş kalamazdım. İlerde sevgilisi olduğunda görmeye dayanamazdım. Sizce onun çokmu kalbini kırmışımdır? Üzülmüşmüdür? Ne yapacağım acı çekmemek için?

klasik olacak ama zamanla geçer. kalbini niye kırmış olasın ki küfür etmemişsin hakaret etmemişsin. bence üzülecek bir sorun görmüyorum

klasik olacak ama zamanla geçer. kalbini niye kırmış olasın ki küfür etmemişsin hakaret etmemişsin. bence üzülecek bir sorun görmüyorum
Sizce onun gözünde alçalmışmıyımdır uzunca yazarak tekrar üstelemiş gibi oldum. Ona çok yazmak, konuşmak istiyodum bunun önüne geçmek için engellemem onun açısından iyi olmamışmıdır? Onun ve benim iyiliğim için yaptım. Açıklama yapmamın nedeni niye engellediğimi bilmesini istemem oldu.

Ufff.Sana mesaj atma dedik o kadar yine atmışsın tebrik ederim.
Ben çocuğun iyi niyetli olduğunu hiç sanmıyorum.Üzülmüş müdür demişsin neden üzülsün ki?Egosunu arşa yükseltmişsin.Yine sana tek bi mesaj atsa koşa koşa gideceksin ona elinin altındasın resmen.Hala garip arabesk tavırlar..
Çok gençsin nolur kendine bunu yapma

Ortada yaşanmışlık yok çok fazla arabeske bağlamışsın.
Sana iyi ki varsın iyi ki tanımışım demesinin sebebi de sen ilginle onun egosunu okşuyorsun bu yüzdendir.

Ortada yaşanmışlık yok çok fazla arabeske bağlamışsın.
Sana iyi ki varsın iyi ki tanımışım demesinin sebebi de sen ilginle onun egosunu okşuyorsun bu yüzdendir.
Sizce ne hissettiklerimi uzunca tekrar dile getirip arkadaş kalamayacağımızı söylemekle kötümü yaptım? Engelledim ve içime dert oldu onu çok sevdiğim için yaptım başka çarem yoktu unutmak zorundayım

Onun aklı yok mu size arkadaş kalalım dediğinde siz uzun uzun özverili yazdığınızda kısa kıt cevaplar yazdığınızda üzülmediğinizi anlamıyor mu? Bal gibide anlıyor ama işine gelmiyor. Boşverin doğru olanı yapmışsınız kaybettiğine o üzülsün. Her işte bir hayır vardır.

Ben bir buçuk senedir hoşlandığım kişiye yazın yüzyüze gelme fırsatı vermediğinden faceden açıldım. Oda ona hiçbir saygısızlığım olmadığını, çok içten ve cana yakın olduğumu, iyi bir insan olduğumu ancak arkadaş kalacağımızı söylemişti. Duygusala bağlayıp o üzülmesin diye kabul etmiştim. Sonra hiç yüzyüze görüşmedik. Bana doğum günümde iyiki varsın iyiki tanımışım demişti. Umutlanmıştım. Hep ben uzun yazıyordum o isteksiz ve kısa cevap atıyordu. Aradan birkaç ay geçti. Arkadaş kalmamızın bana acı verdiğini ve gelecektede zarar vereceğini, onu unutamadığımı, acı çektiğimi, elimde olmadığını, beni anlamasını istediğimi uzunca yazdım ve biz arkadaş kalamayız yazdım. Oda lütfen sen böyle söyleyince ben üzülüyorum başkalarına bak sen benim arkadaşımsın dedi. Bende başkaları hislerimin önüne asla geçemez ben seni arkadaş değil, evleneceğim biri olarak görmeyi hayal ederdim dedim. Arkadaşlık bana acı veriyor anlayamazsın kolay şeyler yaşamadım umudu kesmek zorundayım tanıdığım için sağol deyip faceden engelleme nedenimi belirtip engelledim. Çok vicdan azabı çekiyorum. Kötü birşeymi yaptım? Arkadaş kalamazdım. İlerde sevgilisi olduğunda görmeye dayanamazdım. Sizce onun çokmu kalbini kırmışımdır? Üzülmüşmüdür? Ne yapacağım acı çekmemek için? Sizce onun gözünde çokmu alçalmışımdır?
ya o s
ya arkadasim sen iyice askdan kafayi yenissin bu ne hal ya??
adam senin duygularina onem vermemis seni yan cepte tutmaya calisiyor..
sen hala gecmissin uzulur mu diyorsun ya??
ne hali varsa gorsun ya..
uzulsun ..
birazda o uzulsun sen onu dusunecegine kendi haline baksan arkadsim..
kendinden gecmissin..
bir sirkelen ya..

ya o s

ya arkadasim sen iyice askdan kafayi yenissin bu ne hal ya??
adam senin duygularina onem vermemis seni yan cepte tutmaya calisiyor..
sen hala gecmissin uzulur mu diyorsun ya??
ne hali varsa gorsun ya..
uzulsun ..
birazda o uzulsun sen onu dusunecegine kendi haline baksan arkadsim..
kendinden gecmissin..
bir sirkelen ya..
Sizce üzülürmü? Birde Nasıl toparlanacağım ben hayatımda hiç kimseyle olmadım. Hep biriyle evlenmeyi ve onun için yaşamayı düşündüm. O kişide bahsettiğim kişi olsun isterdim. Ama olmadı. Belkide benim onu sevdiğime inanmamaıştır yada inandı anlamamazlıktan geldi

buraya 1 milyon kişide gelse "üzülmez" yazacak... çünkü adam üzülmemiştiiiiir....

ayrıca sen elmayı seviyorsun diye, elma da seni sevmek zorunda mı? herkesin hür iradesi var. istenmediğin yerde durmayacaksın. bir karar verdiysen gururunla çekip gideceksin.

Sizce üzülürmü? Birde Nasıl toparlanacağım ben hayatımda hiç kimseyle olmadım. Hep biriyle evlenmeyi ve onun için yaşamayı düşündüm. O kişide bahsettiğim kişi olsun isterdim. Ama olmadı. Belkide benim onu sevdiğime inanmamaıştır yada inandı anlamamazlıktan geldi
yani canim hayatta hersey nasip kismet ..
illa herkes sevdigi kisiyle evlenecek diye birsey yok..
nasibindeyse olur..
nasibinde yoksa olmaz canimm.
naaip hereeyin hayirlisi olsun hakkinda..

Klasik olacak ama kaçan kovalanır. Uzunca yazman iyi olmamış ama engellemen iyi olmuş. Bırak Biraz da o düşünsün. Arkadaş kalmak sana daha çok acı verir.görüşmek isterse o sana ulaşır zaten. Üzülse üzüldüm derdi. Yapma derdi. Kendi haline bırak

Biz birini seviyoruz diye o bizinsevmekle yükümlü değildir hiçbir zaman. aşkı da acıyı da hissedebilmek güzel şey biliyor musun? bunları eğer bir gün hissedemez hale gelirsen, anlayacaksın. umarım o hale gelmezsin.

Şu an duygu yoğunluğu yaşadığınız için çok ince düşünüyorsunuz. zamanla geçecek de, o zaman nasıl geçecek diye de düşünüyor olabilirsiniz. en iyisi kafanı meşgul et başka şeyle

X