Aşırı Yüz Terlemesi İçin Hangi Doktora Yada Ürüne Başvurulumalı?

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
Yaklaşık 4 senedir önünü almadığım aşırı derecede yüz terlemelerim var hangi doktora gidilir hiç bilmiyorum yada doktora gitmeme gerek kalmadan hangi ürünler yüzümdeki terlemeyi durdurabilir klips tedavisi olabileceğimi sanmıyorum çünkü heralde ssk karşılamıyor.Bu hastalığın bi tahlili varmıdır? Hangi doktora gidilmeli? Yada hangi ürünler fayda sağlar ? Teşekürler...:KK71:

arkadaşlar bende koltuk altı ve diğer bölgelerde okadar yok ama yüzüm de aşırıt terlemem va rlütfen önerileriniz bekliyorum...

Terleme problemi için cildiyeye gitmen gerekiyor,cilt hekimleri ilgileniyor bu konuyla.
Terlemenin sebepleri araştırılır,ona göre yönlendirilirsiniz.
Eğer herhangi bir hastalığa bağlı olmaksızın terleme oluyorsa genelde antiperspirant kozmetik ürünler tavsiye ediliyor,yada klips ets vb öneriliyor ama yüz bölgesi için nasıl bir tedavi izleniyor çok iyi bilmiyorum.
vücut bakımı kategorisinde terleme ve çözümleri ile ilgili başlıkları incelemenizi tavsiye ederim.

klips ets. ssk karşılıyor mu bilginiz var mı çok teşekkr ederim sağolun en kısa zamanda bi cildiyeye gidicem :KK71:

X