aşırı uyku

meleklerkorusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
943
40
merhaba
en son 10 ocakta adet gördüm..ancak rezerv azlığı,erken menopoz riski nedeniyle bazen uzun süreli gecikmeler oluyor..o nedenle üzerinde durmamaya karar vermiştim.ancak birkaç gündür inanılmaz derecede çok uyuyorum.şöyle ki 11 saat gece uykusu uyuyup uyanıyorum.kahvaltı yapıp tekrar öğlene kadar uyuyorum.sonra yemek falan 1-2 saat sonra hoop tekrar uyku..doyamıyorum resmen..kafamı kaldıramıyorum..daha önce hiç böyle bir durum yaşamamıştım..hamilelik olabili rmi acaba?böyle bir durum yaşayan var mı?boşuna umutlanıp sonra testte negatif görmek istemedigimden testte yapmaya çekiniyorum

istiyorsan hamilesindir inşallah :KK71:test yapmakta yarar var kan testi kesin sonuç:KK68:benim adetim yeni bitti hamilelik şüphem yok ama aşırı uyuyorum 12 saat uyuyorum aynen öğlen yine uyku ..yemek yap yine uyku ,akşam tv izlerken yine uyku kafamı kaldırmıycam valla dürten olmasa nedir bu bende anlamadım özellikle bu hafta çok yoğun yaşadım bu durumu uykuyu severim ama bukadarda değil yani neden olabilir acaba bende merak ettim hamile olmadan bu uyku ne ?

merhaba
en son 10 ocakta adet gördüm..ancak rezerv azlığı,erken menopoz riski nedeniyle bazen uzun süreli gecikmeler oluyor..o nedenle üzerinde durmamaya karar vermiştim.ancak birkaç gündür inanılmaz derecede çok uyuyorum.şöyle ki 11 saat gece uykusu uyuyup uyanıyorum.kahvaltı yapıp tekrar öğlene kadar uyuyorum.sonra yemek falan 1-2 saat sonra hoop tekrar uyku..doyamıyorum resmen..kafamı kaldıramıyorum..daha önce hiç böyle bir durum yaşamamıştım..hamilelik olabili rmi acaba?böyle bir durum yaşayan var mı?boşuna umutlanıp sonra testte negatif görmek istemedigimden testte yapmaya çekiniyorum

Bu kadar zaman geçmiş testte kesin çıkar varsa ama çıkmazsa diye korkma, çıkmazsa sonra çıkar elbet hemde hiç beklemediğin bi anda. :nazar:

slm kızlar bende en son şubatın 8de hastalandım. ama şimdi hala gelen giden yok bende de çok uyku var bu aralar misafirlikte gezmelerde hep gözlerim kapanıyor. ama hiç akıntım yok bakalım inş bu ay olmuştur

inşallah tüm bekleyenleri boş çevirmez rabbim.. umutlarımız boşa çıkmaz insallah.. bende de çok uyku vardı bir de bugun midem bulandı silik çizgiyle başım dertte :=) herseye ragmen test yapmak lazım :=)

X