Aşırı terleme için botoks nerede yaptırılır? (İstanbul)

shalott

Guru
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
127
0
38
Merhaba arkadaşlar. Bayadır okuyorum bu forumu. Kendi açtığım konuları da okudum. O kadar yıl ve ürüne rağmen hala aynı sorunla beraberim. Aralıksız ter ve deli gibi yıkanmama rağmen koku...
En sonunda botoks yaptırmaya karar verdim ancak baya pahalı bir işlem bu. Uygun fiyata bakarak da kötü bir yere de gidilmez. Yaptırmış ve memnun olanlar bana özelden de olsa bir hastane, poliklinik, doktor vs. adı verebilir mi? Yarın yaptırmam gerekiyor artık; iş yerimde sorun yaşıyorum bu nedenle. İstanbul'da yaşıyorum ama doktorunu hastanesini çok iyi bilmem. Yardımcı olursanız sevinirim.

valla ben de sırf bu yüzden yaz gelsin istemiyorum. ben de öyle vücudun tamamında değil koku da olmuyor hiç ama ellerimde ve ayaklarımda oluyor. biraz da psikolojik stresli zamanıma denk gelmişse bunu kafaya takarsam psikolojik olarak çoğalıyor. her zaman olan bi sey değil ama. sen de yaz için botoks yaptırabilirsin ben bi dönem araştırmıştım baya memnundu yaptıranlar ancak 6 ay kadar filan etkili oluyormuş ilk bahar gibi yaptırırsan kışa kadar idare eder. bi de bi krem tavsiye edebilirim sana TERKUR adı faydası oluyor bi dene istersen.

X