Aşırı kilo aldım ...

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Kızlar ayrı bir derdimde kilo ..
Zayıflayacağım diyorum ertesi gün gidip çikolata yiyorum .. çikolataya dayamıyorum .. Önceden diyet yaptığımdada sıccak çikolata içerek durabiliyordum . doktora gittiim şekerim normal insülin direncide sınırdan bi alt kademede çıktı . Karar verdiğim zaman çok iyi diyet yapıyorum . Ama karar verme aşamasında çok zorlanıyorum. Başlangıçda çok skntı çekiyorum . tmm yarın diyorum ama o gün başlayamıyorum . hadi aalayım diyor hemen yiyorum . Çikolataya asla dayanamıyorum . Günde 2 3 tane yiyincede böyle kilo alıyorum . Her seferinde günde 2 3 kez yiyerek kilo alıyorum . Bir dahakine asla bu hatayı yapmıycam diyorum ama yine aynısını yapıyorum aldıkça alıyorum yedikçe yiyorum . Yemekleri çok yemem . Kilo almamın tek sebebi sürekli çikolata yiyor olmam . Geçekten aşırı kilolu oldum . Hayatmda hiç bu kdr iiri olmamştm . Yüzümün güzelliği yok oldu resmen çirkinleştim . 175 boyundaym ama boyumu bir türlü avantaja çeviremiyorum . önceeden eşimle 5 km tempolu yürüyüş yapıyorduk o zaman çok iyi vermiştim şimdi yine aldım tüm kiloları . kilomu hiç sormayın felaket .. 80 kilo olmuşum .. daha ağustosta 74 'e filan düşmüştüm .. geçen senede aynı şekilde diyet yapıp 76 dan 69 a düşmüştüm sonra yine çıkmştm . Kalıcıda veriyorum ama uzun süre günde 2 3 tane birden çikolata bisküvi yiyince böyle oluyor . Çikolata olmayınca çok sinirleniyorum hatta ağladığım oluyor .
Zayıflamak istiyorum .. diyet nasıl yapılır iyi biliyorum .. Ama bu kararı nasıl vericem ve çikolatadan nasıl vazgeçicem bilmiyorum . Tarçın çok işe yarıyormuş diyorlar ama onuda ben sevmiyorumm

Bende tam bir çikolata delisiyim ama yaklaşık 3 haftadır hiç yemedim.
İrade irade irade.

Tarcin tatli krizinde cok ise yariyor tatli krizi gelince tarcinli sut veya tarcinli turrk kahvesi ic cok iyi geliyor. Eger motive olmak istersen 6.takima gelebilirsin. 25 kg verdim hic kimse zayiflicagima inanmiodu. Benimde boyum 174 . Istersen gel

Tarcin tatli krizinde cok ise yariyor tatli krizi gelince tarcinli sut veya tarcinli turrk kahvesi ic cok iyi geliyor. Eger motive olmak istersen 6.takima gelebilirsin. 25 kg verdim hic kimse zayiflicagima inanmiodu. Benimde boyum 174 . Istersen gel

süpermiş cidden . tarçını hiç sevmiyorum ama mecbur deniycez işe yarıyor diyorsan . süper kilo vermişsin cnm . takımada gelemeyeblrm hergün mesaj yazma kuralları oluyo hergün yazamayablrm çünkü :)

süpermiş cidden . tarçını hiç sevmiyorum ama mecbur deniycez işe yarıyor diyorsan . süper kilo vermişsin cnm . takımada gelemeyeblrm hergün mesaj yazma kuralları oluyo hergün yazamayablrm çünkü :)
Bende hic sevmiodum ama alistim hele meyvelerin uzerine dokunce inanilmaz bisi oluo tatli yeme luksumuz yok ne yazikki evet takimda aktiflik kurali var. gunlukler var oralarada takilabilirsin maksat motivasyon insan kendi gibi bi suru kisi oldugunu gorunce pes etmio. Limonlu elma dilimli suda deniyebilirsin istah kesiyor

Bu gün yediklerini yazsam döver sinir beni. Sijirsel hep.Sinir üzüntü yenek olarak geliyor bana.Offff ben bugun neler yedimm yaaa kendimi döversim var.hiç durmadan yedim halen yiyorum. KARNIM 7 aylık hamile gibi.Kendime kızıyorum. KESİN 8 KİLO VERMEM gerekli

Ya tatlıyı bılmem konu sahibi sende benm gıbı ekmek çokmu yıyorsun ya aslında olay cok basıt Bnce sabah hafıf bi kahvaltı en azından mesela nesfit li sut oglen de bı kase çorba veya yoğurt ara öğün de meyve aksamda bı tabak yemek ama ekmeksız nası sizce menüm her gün böyle yapsam kac günde kılo verırım Sız ce

bence yanlş diyet uygulaması . öğlen protein yemelisin :) et tavuk vs . öğlende 2 dilim ekmek 1 tane haşlanmş yumurta domates peynir zeytin yemelisin akşamda salata 4 yemek kaşığı sebze yemeği yemelisin . bu şekilde yaparsan süper oluyo helede yürüyüş eklersen daha da etkili zayıflarsn
ben çok ekmek yemiyorum işte tek sorunum çikolata .

Ben arkadaşın dediği gibi besleniyorum yanlış mı?

valla bugun basladım ben cok cok az bı ekmek yedım hatta sıralayım hemen sabah haslanmıs yumurta peynır cay oglene dogru mısır gevrek le sut oglen makarna yogurt aksam sa yaptıgım yemeklerden kucuk tabaklarda ama ekmeksız yedım sızce nasıl anormsl durum varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…