aşırı duygusallık hamilelik belirtisi olabilir miii??

bnde çatlatma iğnesi oldum ya banada 15.gün çıkar dediler o yüzden yapmak istiyorum

bnde çatlatma iğnesi oldum ya banada 15.gün çıkar dediler o yüzden yapmak istiyorum

sen bilirsin cnm valla.şimdi yap desem çıkmazsa üzüleceksin seni üzmek istemem.açıkcası sana kalmış bişey içinden ne geliyorsa onu yap bence.

bni dinlrsnz arkdşlr erkn yapmyn bn yapdm çok pişmnm (
4 gün daha umutlu olurdm (

bende geçen ay senin gibiydim canım... okadar çok ağladımkii heralde hamileyim dedim ama maalesef psikoljikmiş 5 gün varsa daha test felan yapma...boş yere üzülürsünn.. günüü bekle canım.. kendini oyalıcak bişey bull.. ama inşallah hamilesindir.. Allah gönlüne göre versin canımm

bnmde öle kesin çünkü hçç başka belirti fln yok neyse hepimiz için hayırlısı olsun sen nezamandr bebek istiyosn cnm

cnm çatlatma iğnesi vurulalı 15 gün olduysa çıkar testte.dr banada 15 gün sonra gel dedi. benim 1 hafta oluyo çatlatma iğnesi olalı.haftaya gidicem dr.inşallah hepimiz güzel haberleri yazarız bu sayfalara...
bende çok duygusalım mesela tv programında konuşulan herşeye ağlıyorum sinirlerim çok gergin eşimle tartışıyorum fln.gerçi bu ağlamalarım daha öncede vardı bunalım belirtisi gibi daha çok :S

adet oldum cnm ben inşallah sen olmazsında bebeğine kavuşursun.. bnmki hamilelik belirtisi değilmiş kafayı yediğimin belirtisiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…