aşırı duygusallık hamilelik belirtisi olabilir miii??

sveh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.801
7
selam kızlar.. biraz saçma olcak ama k.bakmayınn.. bn çatlatma iğnesi oldum bgn 13. günm adetime 5 gün var.. ama bana bişiler oldu hçç mutlu olamıyorum sinirlerim gergin herşeye ağlayasım var hatta ağlıyorum akşamdan beri( sizce hamilelik belirtisi olabilir mii?? yoksa kafayımı yedim

aşırı duygusallık tabiki gebelik belirtsi olarak kabul ediliyor fakat senin psikolojikte olabilir çünkü bir gebelik beklentin var buda seni strese sokuyor olabilir

canım bahsettiğin durum evet gebelik belirtisi ama aynı zamanda da adet belirtisi
bu yüzden çok kesin bir belirti değil canım maalesef
ama inşallah hamilesindir hayırlısı olsun

aşırı duygusallık tabiki gebelik belirtsi olarak kabul ediliyor fakat senin psikolojikte olabilir çünkü bir gebelik beklentin var buda seni strese sokuyor olabilir
haklısın bu ay herşey üstüste geldi bide bebek düşüncesi mafetti beni çok zor bişi Rabbim kimseye aratmasınn..
canım bahsettiğin durum evet gebelik belirtisi ama aynı zamanda da adet belirtisi
bu yüzden çok kesin bir belirti değil canım maalesef
ama inşallah hamilesindir hayırlısı olsun

inşallahh canm yaa( heralde sabrımın son safhalarındayım 4 yıl olcak evleneli( adetten önnce sinir oluyoduda bu kadar değildi bakalım hayırlısı olsun..

cnm ben hamile olduğumu öğrendiğmden beri bana nasılsın diye sorsalar ağlıyorum düşün yani.şuan 6 haftalık hamileyim.ama hamile olduğumu öğrenmeden önce çok duygusal mıydım hatırlıyamadım

asırı duygusalım hamılemıyım acaba diye bir baslık acana kadar bir hamılelık testı almamak nazıl bir bos zamana sahip olmak nasıl bir akıl fikirdir anlamıyorum cidden ya. bukadar mı yalnızsınız kus ucsa mılletle paylasmak ısteyecek kadar?

siz iyi misiniz acaba? ne yazdığınızın farkında mısınız
burada 4 yıldır hamile kalmaya çalışan ve bunalmış, ümitleri tükenmiş bir bayan var
hamilelik testi günü gelmeden ha deyince yapılmaz bu bir, ikincisi ise her negatifi gördüğünde yaşadığı üzüntüyü ve yıkımı bir düşünün.
sizin vaktiniz çok kıymetliyse bu başlığa yazmayın, moralim bozuk diyen insanın moralini iyice bozmayın
allah sizi evlatsızlıkla, evladınız varsa da evladınızla sınamasın inşallah

ben seni çok iyi anlıyorum cnm merak etme.canınıda sıkma.bilmeyen anlamaz inan buna.insan herşeyden ümit bekler oluyor ben 4 yıl kadar uzun süre beklemedim ama ne demek olduğunu çok iyi bilirim aşılama yöntemiyle hamile kalmış biri olarak.dularım tüm bebek sahibi olmak isteyenlerle..

canım çok teşk ederim beni savunduğun için.. ya yaşamayan bilemez boşver bnm ne çektiğimi kendi annem bile anlayamazken başkalarından beni anlamalarını bekleyemem. tamam saçma bi soru ama her ay böle olmuyodum.. bide günmde gelmedi daha yrn yapıcam inşallah test evde ama adetime daha 5 gün var.. bnmki bi heves işte var mı merak etmiştim amann boşverin beni zamanınızı ayırmaya değmezz..

desteğin için saol cnm dediğim gibi yaşamayan bilemez..

niye değmesin cnmya.bazen en yaklınlarımız bizi anlamezken bir yabancının desteği çok iyi gelebiliyor sen canını sıkma.bende adatime 5 gün kala evde yaptığım testle öğrendim.inş sende öğrenirsin

sıkmıyorum diyorum elde değil almadm testte zaten korkuyorum yine tek çizgi çıkcak die Allah çocuğunu sana islama bağışlasın Banada nasip etsin inşallahhh

amin cnm inş.aşılama tüp bebek falan denediniz mi cnm
yok canm eşimde sorun yok bendede pco var.. drum olur dio bekliyoruz işte bu ay ümitliydim 4 yumurtam vardı 18mm çatlatma iğneside oldum ama gün geçtikçe ümidim bitiyo hçç belirti yok sinirden duygusallıktan başka.. bide grip oldum tam oldu yanii...
bence hamişsin cnm hayırlısı diyelim...:131::131::131:

ayyy canım bnm ya ağzından bal damlıyoo inşallahh senin dediğin gibi olur..

rabbim kalbine göre versin cnm hayırlısı olsun ben ilk bebeğime hamileyken günlerce herşeye ağlamışdım hatta gözlerim şiş gezmişdim ama öncesnde hisstmemşdm hatrlamyrm. seni ne üzmek ne umut vermek istmyrm çünkü şuan bnde çocuğm olsun istyrm pskljm bozuldu herşeyi gebelik belirtisi diyrm her ay yaşıyrm ağlıyorum..

hiçbişe olmamamsna rağmen olmuyo çok üzülyrm hayırlısı olsun

rabbim hayırlısını versin dualarım seninle tüm bebek istyenlerle

rabbim isteyen herkese versin aralarndan benide ayırt etmesin..

saol canm desteğin için peki ağlamandan başka belirti varmıydı göğüsün fln şişmişmiydi.. ya bn bu aydan kestim ümidimi bidahaki aya inşallahh... Rabbimm sana ve tümm isteyen bacılarıma en kıssa zamanda bebişlerine kavuştursunn

sende takmamaya çalış çünkü herşey beyinde bitiyo.. senn varmış bitane bebeğin(Allah bağışlasın) bak ne güzel onunla geçir zamanını ama bn tekim ister istemez düşünüyorum takmıcam diyorum bi bakmışım kk dayım herşeyde bebeğime bi pay çıkarıyorum bn şöle yapcam böle yapcam fln filan..

cnm göğüslerimde şişmişdi onu blymrm bulantım felan yoktu uyuyamıyrdum sürekli ağlyrdum tvdaki herşeye ağlıyrdum inanması çok tuhaf ama gözlerim şiş gözlkle gezyrdm..
cnm benm bunları söylyrm ama şuan bende herşeyi gebelik belrtsi olark düşündüm için seni anlayrm hayırlısı olsun kendni sakın daha çok şartlandrma bol bol dua et

yok kız bende hçç hamilelik belirtisi olmuyo nedense hçç hamile olmadığımdan sanırım şimdide yok bişi işte ondan test yapmaya korkuyorum test yapsam çıkarmıki adetime 4 gün var. çatlatma iğnemide vurunalı 15 gün oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…