Aşırı bulantı ve kusma :(

Suyun azar azar gelmye baslams cts günü nst bakcak duruma göre doguma alıcak en geç pazartesiye kadar bekletebilrm hazır ol dedi dr :/
Ay bu iş bu kadar uzun mu sürüyor ya ben de kontrole gittiğimde suyu gelmeye başlamış bir kadın vardı dr "2 gün sonra gel" dedi ağzım açık kalmıştı. Allah yardımcınız olsun ya :KK16:

Suyun azar azar gelmye baslams cts günü nst bakcak duruma göre doguma alıcak en geç pazartesiye kadar bekletebilrm hazır ol dedi dr :/
Bendende bisheyler geliyo suyun azar azar nasil geliyo?rengi nasil?gunde kac kez geliyo nasil fark ettin?cok soru sordumda bendede oyle galiba benim doktorumda yatak rejimi yazdi ptesine kadar dishini sik geliyorum die:-)

Ay bu iş bu kadar uzun mu sürüyor ya ben de kontrole gittiğimde suyu gelmeye başlamış bir kadın vardı dr "2 gün sonra gel" dedi ağzım açık kalmıştı. Allah yardımcınız olsun ya :KK16:

oyleymiş bende hazırlanmış gitmiştim hastaneye kontrol ettikten sonra suyun azar azar geliyo dedi öyle bekliyoruz :KK43:

Bendende bisheyler geliyo suyun azar azar nasil geliyo?rengi nasil?gunde kac kez geliyo nasil fark ettin?cok soru sordumda bendede oyle galiba benim doktorumda yatak rejimi yazdi ptesine kadar dishini sik geliyorum die:-)

Akıntı çok oluyo sıvı yada yumurta akı gibi değişiyo cnım bilmiyorum ki bekliyoruz öyle :/

Bende yumurta aki gibi geliyo hemde cok ama agrim sizim hicbisheyim yok:KK76:ne zormush bende ha diyince insan doguruyo sanirdim sen kac gundur oylesin hayla gelmedi minnak:KK49:

Aynen kaç gündür bu haldeyim en başından beri naz niyaz yapıyor benim minnak :anneadayı: sağlıkla gelsin de gerisi unutulur inşallah ♡ :anne:

Dun hastaneye gittim orda hamile bir kadun vardi dr suyu geldigi hlde iki gun snra gel demis kadun iki gun snra gidiyor dr ihmalunden az daha kaybeduyormus cocgu bnm sana diyecegm cnm gt hastanede gecir o iki gunu bn oglum da 16 saatte dogurdm ama bn olsam eve gtmem devlet bile gondermiyor ucgn orda bekleynide gordm ama en azndn acil dogm baslasa hmn mudahele ediyolr ins bir avazda kurtulursun

Evet cnım kız ♡ :KK66: paylaşırım inşallah dualarınızı bekliyorum ♡
Selam canım . Nasılsın.Bir ara yazmıştım epey olmuş üzerinden geçeli , seni kendi hamileliğimden önce zannediyordum demek yeni doğum zamanın gelmiş. Benim oldu çok şükür 37 günlük olduk. Bende doğuma kadar bulantı kusma yaşadım. Eve geldim bi iki hafta kadar da soğan sarımsak ve neye bulantım olduysa geçmedi . Çok korktum eyvah kalacak bunlar bende diye ve yeni yeni düzene girdi diyebilirim çok şükür.Yemek yiyebilmek ,herşeyden yemek ne güzel biseymiş gerçekten kıymetini bilmek lazım çok çok. İnsan o zaman anlıyor. O zamanlar bulantıyla baş ediyorduk şimdi uykusuzlukla :anne::KK57: hamileyken ayyy bulantım olmasın da uykusuzluğu yaparım sağlik sıhhatle doğsun da inşallah diyordum. Bunun da ayrı bir zorluğu var :110: benim böyle ki daha daha çok şeyler var da yaz yaz bitmez .Hayırlısı inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. Bebişten çok fırsat bulup giremiyorum ama arada bakmaya çalışırım artık. Görüşmek üzere inşallahı

Canım merhaba mesajların Çoğuna göz attım. bende hastanede yatıyorum bulantı ve kusmadan serum veriyorlar gece gündüz.. kokuya karşı olan hassasiyetim beni mahvetti. Herşeyden tiksindim. Artık kusarken boğazım yırtılıcakmış sanıyordum su içsem bile kusuyordum .. şuan kontrol Altında henüz hiç kusmadım çok mutluyum ama eve döndükten sonra nasıl olacak onun korkusu var içimde. 1 haftada kendimden geçtim gerçekten bu serum olmasaydı napardım bilmiyorum.. ve gebelikten öncede gördüğüm bir şey midemi bulandırsın hemen kusardım çok çabuk kusan biriyim ama bu kusmalar çok farklı bebeğe bişey olucak diye korkuyorum Artık umarım hepimiz sağlıkla alırız Bebişleirmizi kucağımıza bize en büyük ödül bu olacak..

@greyfurt_ çok geçmiş olsun cnım geçicek inşallah az daha sabır Allah yardım ediyor emin ol..
X XesmaX bende dün dogum yaptım cnım çok şükür normal oldu ama çok zordu rabbim kimseyi yarı yolda bırakmasın inşallah, artık fırsat buldukça giricem bnde kk.ya :KK66:
Dün Doğum mu yaptın ayy allah analı babalı büyütsün canım allah yardımcın olsun..

@greyfurt_ çok geçmiş olsun cnım geçicek inşallah az daha sabır Allah yardım ediyor emin ol..
X XesmaX bende dün dogum yaptım cnım çok şükür normal oldu ama çok zordu rabbim kimseyi yarı yolda bırakmasın inşallah, artık fırsat buldukça giricem bnde kk.ya :KK66:
Kizda daha kolay diyolardi bnde oglumda normal dogum yptm 16saatte cok dikism vardi ama hemen ayagi kalkdm yatmadm bile hastanede ins bundada normal olur darisi bize mide yanmsi cok oluyo bu hafta

X