Aşırı bulantı ve kusma :(

Hayırlı olsun ikizlerin ozmaan bizim ikizde değildi cnm ama 5 aya girdim hala bulantı var kusma da baharatlı yada yağlı yiyince oluyor bulantı aşırı derece de tabi iştahsızlıkta ardından geçiyor günler bir şekilde 16 haftada tamamen geçer demişlerdi 20 haftama girdim ama geçmedi artık pek önemsemiyorum şimdi başka korkularım başladı enfeksiyon gibi bulantı için de ilaç alıyorum her gün olmasa da gün aşırı bir işe de yaradığı yok aslında sen kaç haftalıksın

Ayy ne güzel maşh cnım ne mutlu sana :) bzde kusmalar geçti sayılır da bulantılar tam gaz devam iştah sıfır vitaminlerle idare ediyorum ben Allah büyük geçicektir inşh
Bende bu kadar kusmayla ikizim olsunda tek seferde kurtulayım diye çok dua ettim ama olmadı bunada bin şükür

Benim göbeğim çok az yuvarlak olmuş bu halde bile nefes nefeseyim çarpıntım var 9 aylık olursam Allah muhafaza :)

Bu halimize bin şükür kuzum keyif almaya başladık çok şükür

Benim göbeğim çok az yuvarlak olmuş bu halde bile nefes nefeseyim çarpıntım var 9 aylık olursam Allah muhafaza :)

Bu halimize bin şükür kuzum keyif almaya başladık çok şükür
Birşeyler yedikten sonra ağzıma geri gelmese çok mutlu olacağım rennie şurup haftada bir kutu içiyorum ama oda pek fayda etmiyor gibi yine geri geliyor 8 9 aylarda midem ağzım olacak herhalde :) ne çektik bu mideden ya başka bir sorun olmasın inş buna da şükür

O şurup iyi geliyomu ya benimde midem çok yanıyo yemek yesem bi türlü yemesem bi türlü hazımsızlık şişkinlik zaten var bu hafta randevum var dr.a söyliycem inşh rahatlatıcı bişeyler verir

O şurup iyi geliyomu ya benimde midem çok yanıyo yemek yesem bi türlü yemesem bi türlü hazımsızlık şişkinlik zaten var bu hafta randevum var dr.a söyliycem inşh rahatlatıcı bişeyler verir
Ben 3 Aydan beridir kullanıyorum haftada bir kutu içiyorum bebeğe zararının olmadığını biliyorum ama sen yine de sor iyi geliyor en azından hazımsızlığa ve ekşimeye iyi geliyor en kötüsü de yediklerimin yağını midem toplayıp ağzıma geri yolluyor sinir oluyorum gece yada gün boyunca taaaki hazmedene kadar böyle oluyor İnan’ın yağlı yememeğe çalışıyorum ama hafif yağı bile kabul etmiyor bu mide ya

Benimde midem ağzıma geliyor balgam sıkıntısı var bide çok lazım gibi.. Bazen balgamdan kurtulcam derken durduk yere kusuyorum iğrenç bişey

Benimde midem ağzıma geliyor balgam sıkıntısı var bide çok lazım gibi.. Bazen balgamdan kurtulcam derken durduk yere kusuyorum iğrenç bişey
Ay ben aşırı kustuğum zamanlar da o çok oluyordu kusuyordum balgam geliyordu bir daha kusuyordum iğrenç birşey ya biraz daha zaman şimdi de bana 6 ay diyorlar gülüyorum :))

Ay ben aşırı kustuğum zamanlar da o çok oluyordu kusuyordum balgam geliyordu bir daha kusuyordum iğrenç birşey ya biraz daha zaman şimdi de bana 6 ay diyorlar gülüyorum :))

Çok kustuğumda bendede öyle oluyodu şimdi ayrıntıya girip midenizi kaldırmiyim of aman ne çektik be Allah dahada çektirmesin

Çok kustuğumda bendede öyle oluyodu şimdi ayrıntıya girip midenizi kaldırmiyim of aman ne çektik be Allah dahada çektirmesin
Amin aminn yarısı bitti diğer yarısı için de dua edelim sağlıkla geçsin diye bu hallerimize şükür be serumlar kollarımızda yer kalmamıştı artık bazen benim kıskanç akrabalarım soruyor ne oldu iyi misin diye iyiyim diyorum anam hemen nasıl yani iyi oldun mu nasıl oldu diyip hasetleniyorlar sanki iyi olmam morallerini bozuyor anlamdım gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…