Aşırı bulantı ve kusma :(

ben ne yesem öyleyim ilaçta içiyorum aşırı iştahszm :KK43: srf bebiş için yiyorum zorla
Yok ben artık zorlamayacam çünkü gün boyu burnumdan geliyor havuç yemiyorum kaç gündür o çok iyi geliyor en azından aç kaldığımda en iyi yiyecek çözüm patates haşlaması yaptım kaç kez yiyemedim 9 ay öyle geçecek belli ya :KK43:

cnım ben vejetaryenim zaten sadece sebze laktozsuz süt meyve yiyorum azar azar sık sık yemeye çalışyorum hiç iştahım yok çünkü :KK43: evdede pratik yemekler yapıyorum sebzeli pilav yoğurt çorbası krep vs vs
Ayy kiyamam sen bide herseyi de yemiorsun. Seninki tam eziyet. Benim sorunum aklima birsey gelmio ne yiyebilirim diye.

Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten cok zor geciyor ne yesem agzimda hepbayni tat var zaten yiyemiyorum inşallah bir an once geçer

Kızlar dün gece kasık ağrısı ve kramplar beni uykumdan etti birden bire başladı bugün sabah beri de devam ediyor bebekte çok hareketli o hareket ettikçe ağrılar artıyor kıpırdayamıyorum varmı ben gibi olan :KK43:

Kızlar dün gece kasık ağrısı ve kramplar beni uykumdan etti birden bire başladı bugün sabah beri de devam ediyor bebekte çok hareketli o hareket ettikçe ağrılar artıyor kıpırdayamıyorum varmı ben gibi olan :KK43:
Cnm benim kasık karın ağrısı karışık oluyor bazen çıkacak gibi hissediyorum korkuyorum da hatta sulu akıntı gelince gittim dr normal dedi sıvısı şuan iyi dedi ama aklıma takıldı tabi kasık ağrısı rahim büyüdükçe oluyormuş korkma hepimizde var bebişler sağlıkla büyüyor Allah’ın izniyle dua et bol bol yeter

Normal öyleyse :/ bende nerdeyse çıkıcak gibi hissediyorum bugün ilk kez oturup ağladm resmen :KK43:

Aynısını yaşayan var korkma hergün aynı şeyi hissediyorum bu Arada havalar aşırı sıcak olunca iştahım tamamen kapandı zorla iki lokma yiyiyorum hatta dün çok kötüydü midem kustum umarım başa dönmem

kıyamam bende aşırı iştahsızım zorla yiyorum herşeyi bulantı var hep :KK43: kendimi tutmasam bende kusarım heralde kokular çok etkiliyo

kıyamam bende aşırı iştahsızım zorla yiyorum herşeyi bulantı var hep :KK43: kendimi tutmasam bende kusarım heralde kokular çok etkiliyo
Bulantı ilacina başladım yine ve her gün rennie şurup içiyorum haftada bir kutu bitiyor İnan yoksa ekşime daha kötü yapıyor hem bulantıya da iyi geliyor gibi zaten bulantı ilacı almaya başladım son bir kaç gündür umarım bebeğime zarar vermiyordur bunlar :KK43: sen de benim gibisin Doğuma kadar böyle sürmesin inş

Bulantı ilacina başladım yine ve her gün rennie şurup içiyorum haftada bir kutu bitiyor İnan yoksa ekşime daha kötü yapıyor hem bulantıya da iyi geliyor gibi zaten bulantı ilacı almaya başladım son bir kaç gündür umarım bebeğime zarar vermiyordur bunlar :KK43: sen de benim gibisin Doğuma kadar böyle sürmesin inş

İnşh sürmez ama geçmedi de :KK43: bende metpamid içiyorum pek bi faydası olmasada

İnşh sürmez ama geçmedi de :KK43: bende metpamid içiyorum pek bi faydası olmasada
Dramine vermişti dr onu kullanıyorum ben de uyku yapıyor başka da işe yaradığı yok aslında valla bana deselerdi bekarken hamilelik böyle diye inanmazdım herhalde yok artık derdim :) bi ark vardı o sabahları kusardı öyle zannederdim hep ama şükür ki hamileyiz şükür ki bu bir hastalık değil hamdolsun sağlıklı olacak Allah’ın izniyle bebişlermiz dün eşime dedim bebeğim sağlıklı olsun varsın kusayım umrumda değin alıştım zaten dedim bu Arada geçen hafta Ben den yeşilimsi çok hafif akıntı geldi hemen dr gittim bakteride olabilir dedi antibiyotik vermiyeyim şimdi bebeğe zarar vermesin diye fitil ve vimesa pribiyotik takviye verdi omega kullan demişti onu da kullanmıyorum günlerdir midem kötü diye şuan için bir voltamın kullanmıyorum senin kullandığın var mı

Dramine vermişti dr onu kullanıyorum ben de uyku yapıyor başka da işe yaradığı yok aslında valla bana deselerdi bekarken hamilelik böyle diye inanmazdım herhalde yok artık derdim :) bi ark vardı o sabahları kusardı öyle zannederdim hep ama şükür ki hamileyiz şükür ki bu bir hastalık değil hamdolsun sağlıklı olacak Allah’ın izniyle bebişlermiz dün eşime dedim bebeğim sağlıklı olsun varsın kusayım umrumda değin alıştım zaten dedim bu Arada geçen hafta Ben den yeşilimsi çok hafif akıntı geldi hemen dr gittim bakteride olabilir dedi antibiyotik vermiyeyim şimdi bebeğe zarar vermesin diye fitil ve vimesa pribiyotik takviye verdi omega kullan demişti onu da kullanmıyorum günlerdir midem kötü diye şuan için bir voltamın kullanmıyorum senin kullandığın var mı

bendede şeffaf akıntı var ama ona normal dedi dr. Demir ilacı bide Dvit3 damla verdi biraz kansızmışım :KK43: aşı oldum bide bu hafta.. Kasık ağrıları ve bulantıları saymazsak iyiyim şükür :dua: onlar iyi olsunda gerekirse 9 ay sabrederiz :KK200::anneadayı::emir_bebek:

Hayırlısıyla gelsinlet inşh.
Bide battaniye yaptırıyorum bebişime beğenicek misiniz bakiym :KK66:
Screenshot_20180717-085057_1.jpg

bendede şeffaf akıntı var ama ona normal dedi dr. Demir ilacı bide Dvit3 damla verdi biraz kansızmışım :KK43: aşı oldum bide bu hafta.. Kasık ağrıları ve bulantıları saymazsak iyiyim şükür :dua: onlar iyi olsunda gerekirse 9 ay sabrederiz :KK200::anneadayı::emir_bebek:

Hayırlısıyla gelsinlet inşh.
Bide battaniye yaptırıyorum bebişime beğenicek misiniz bakiym :KK66:
Eki Görüntüle 2171610
Çok güzel ya bayıldım ben pek anlamam el işinden ama tığla patik örmüştüm zamanında örgüleri annem sağolsun baya yaptı battaniye örmeyi bende istedim zaman da geçer diye iyi günlerde kullan cnm inş:) ben de kansızlık var ilaç verdi ama hala kullanamadım üşengecim ya

X