Aşırı bulantı ve kusma :(

aynen cnm bende sadece metpamid te işe yaramıyodu metpamid+ulcuran+C vit.+B6 alınca duruyodu kusmam.. akşamda metpamid+ ulcuran+bemiks alıyodum
Senin yatış olduğu için yapmışlardır acilde artık yapmıyorlar sadece medpamide yapılıyor ne günler geldi geçti ya bakıyorum da burda ilk yazdığım günlere çok çektik çok artık mükafaatı görmeliyiz denize gitmek istiyorum sosyal hayatıma geri dönmek istiyorum gezmelere gitmek sokakta rahat yürümek 2/5 aydır eve hapsolduk geçen gün pazara gideyim azıcık düzeldim dedim allahım dönüşte kusmaktan ölecem sandım hala tamamen geçmedi aslında ama şükür buna da şükür evimizdeyiz ikimiz de az da olsa yiyoruz hamdolsun

Darısı bana inşallah Ağrı'da yaşıyorum buralarda istediğin zaman kendi doktorunu bulmak çok zor malesef'

Rica ederim sıkıntı yapma pratisyen hekimler de biliyor ne koyacağım seruma rahat ol hem işe yaramış zaten senin geçer inş bizim 2/5 aydır devam şükür azaldı tabi ama neler yaşadık neler kanamalar oldu böbrek sıkıntısı çektim zehirlendim ilaçtan yanı artık ölecem sanıyordum 17 haftaya gidiyorum yeni yeni azaldı oda yine kusma var aşırı değil senin aşırı olmadan geçer inş

Of ya gerçekten ölecem sanıyor insan nefes kesiliyor'çok iyi anlıyorum seni benim burda kimsemde yok eşimin görevi burda'anne kayınvalide kimse yok gezecek bi yer yok evde hapis gibiyim hayattan soğudum valla.1 sene uğraştık ama bebek için sabretmek lazım bebekler iyi olsunda'az kalmış senin geçecek yemeye çalış sen yine de

Ayy ne kadar zor ya sizin daha kötüymüş Rabbim yardımcınız olsun geçecek elbet sabır..

Bende 8. haftadan beri hastanede olunca kendi çapımda sağlıkçı oldum ne güzel cnm inşh böyle kalırsın hep♡

Ayy ne kadar zor ya sizin daha kötüymüş Rabbim yardımcınız olsun geçecek elbet sabır..
Ben de ist yaşıyorum eşimden dolayı burdayız bizde uzaktan akrabalar var ama kimse kapımızı açmadı bir ay evde çektim durum ağırlaşınca hemen ailemin yanına gittim ablam baktı bana Allah razı olsun bir ayda öyle geçti tedaviyle evime döndüm şükür ben artık bebekte yaşamaz ben de yaşamam sanıyordum inancım bitmişti geçeceğine dair ama doğruymuş 16 haftalarda azalıyormuş tamamen geçen de var bizimki gibi devam eden de 9 ayı bulanda var ben razıyım günde 1 2 kusmaya havuç üzüm patates haşlaması yiyiyorum midem yine bulanıyor ama kusmamak için hemen yatıyorum sen de öyle yap asla baharatlı yağlı yiyecek yeme kesinlikle uzak dur yalnızsın benim gibi dikkat et süt içme su içme onun yerine meyve suyu iç kusmayı tetiklemesin eşin de yardımcı olsun sana biraz ev işlerin de mümkün olduğunca dinlen yat umarım senin de ve kusan hiç kimsenin bizim ki gibi uzun sürmez ben herkes için de dua ediyorum çünkü çok zor biliyorum

aynen canm şükür ki evimizdeyiz en zor dönemi atlattık seni en iyi ben anlarım :/
İnşh daha iyi olucaz keyfine varıcaz herseyin♡

Allah yardımcın olsun Canım zor zamanlar geçirmişsin bitecek inşallah onlarda'mutfağın kapısını bile açmıyorum her işi eşim yapıyor sağolsun'haşlanmış patates bana da iyi geliyor onlarla idare edecez artık'Rabbim tamamına erdirsin inşallah hepimizi

aynen canm şükür ki evimizdeyiz en zor dönemi atlattık seni en iyi ben anlarım :/
İnşh daha iyi olucaz keyfine varıcaz herseyin♡
Evet geçiyor herşey çok güzel olacak biliyorum okadar dertleştik seninle ama hiç soru sormadık hakkımızda sen konyadaydın yanılmıyorsam ilk çocuğun onu biliyorum kaç yıllık evlisin ?

Aminnnn kendin bul ne iyi gelir diye ama korkup yememezlik yapma az ye ama ye mutlaka senin bence 12 13 haftada tamamen geçecek öyle geliyor bana çünkü çok araştırdım ben bu konuyu uzun sürecek olanların belli oluyor çözdüm olayı

Evet bence de sizin benden zor geçiyor çünkü tez zamanda kurtulacağız hepimiz hayırlısıyla

Kızlar ne sıklıkla ultrasona giriyorsunuz birde sizi yakalamışken sorayım ben 15 gün sabredebiliyorum çok kısa bakıyor zaten onda da'merak ediyorum iyi mi diye napıyım'bi zararı olur mu ki :/

Kızlar ne sıklıkla ultrasona giriyorsunuz birde sizi yakalamışken sorayım ben 15 gün sabredebiliyorum çok kısa bakıyor zaten onda da'merak ediyorum iyi mi diye napıyım'bi zararı olur mu ki :/
Cnm valla ben 7 haftadan sonra yatakta kaldığım için acile her gittiğim de baktılar istemdim ama baktılar yine de burda kadın Doğum acil var çünkü normal doktorum vardı ama kadın beni sinir etmişti diye gitmemiştim ona sonra memlekete gittim orda da iki hastada bir bakıldı testler filan yapıldı diye girdim ama ideal olan sağlıklıyla kişi sorunda yoksa ayda birdir çünkü ultasyon da zararlı fazlası doktorun en iyisini bilir zaten o ne zaman gel derse o zaman git mesela ben gittim geçen hafta iki hafta sonra gel dedi ilk muayene olduğu için ikinci kez de görmek istedi sonrasında ayda bir gelirsin dedi

Bana taa 15 gün önce 12. Haftaya kadar gelme dedi bişey yapmıyoruz o zamana dek dedi bende duramam dedim sen bilirsin zaten geliyorlar genelde dedi'daha yeni 9 haftalık oldu o zamana kadar sabredemem'kadın Doğum hastanesi olması çok iyi bizim burda özeller bile devlet hastanesinden beter cihazları çok kalitesiz zar zor görüyoruz

İnan kendim sağlıkçıyım öyle olamasa suratıma bakmazlar merak etme burda kadın Doğum acil var ama doktorlar inanılmaz ukala ve ilgisiz girince söylüyorum sağlılçıyım diyorum ona rağmen kadın birşey yapamayız dedi defalarca ben evde ilacım var siz damar yolunu açın yeter diyince yardımcı oldu yanı beş para etmez burdaki doktorlar ben özele gidiyorum normal de kadındı doktorum ben su bile içemiyorum demiştim normal demişti ben de o öyle diyince eve gidip bir hafta beklemiştim sonra acile bir gittim böbrekler yetmezliğe gidiyormuş özellere de güven olmuyor ki şimdi yeni bir doktor buldum tavsiye üzerine erkek zaten erkek istiyordum cerrahisi iyi diye ve yaklaşımları kadınlara göre çok daha iyi memnun kaldım şöyle diyim benim ki gibi normal diyip yolllamış idrara baktır haftada bir keton değerine baksınlar yükselme varsa direkt yatış lazım sana da onu da acil de yaptırırsın

Yaa sen bilgilisin ne soracağını biliyorsun ben onuda unutuyorum'zorla laf alıyoruz ne diye otuyorlar orda anlamadım gitti Burda 4 tane kadın doğumcu var birini seçtim mecbur'sağlıklı bebeğin öyle düşün dedi zofer verdi o kadar onuda içemedim'zaten erkek doktorlar bence de daha kibar anlayışlı oluyorlar'İlk bebeğin mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…