Aşırı bulantı ve kusma :(

Allah yardımcın olsun cnm

Canım yazali biraz olmuş bende aynı senin durumundayım çok kotuyum gecti mi senin bulantilarin kaçıncı haftada geçti

8 haftadan beri hastanede yatıyodum cnm bi hafta oldu çıkalı :/ 16. haftaya girdim daha yeni kendime geliyorum evimin yolunu unutmuşum resmen.. Çok şükür kabus gibi günleri atlattım daha yeni idrak ediyorum hamile olduğumı ♡ yeni yeni karnım büyüyor yemek yiyebiliyorum azar azarda olsa bin şükür.. Rabbim bu durumu yaşayanlara yardım etsin 5. ayıma giriyorum daha yeni bitiyo bulantılar, çeken bilir.. İnşh sende bi an önce atlatırsın cnım geçiyo emin ol sabret sadece

Inşaallah geçer tek isteğim Su an bu
Bir an önce geçer geçmiş olsun sana da canım darısı bana ve benim gibilere

Ben 18.haftaya girecem aciktigimda hala hafif bulantı oluyor fındık ve tuzlu çekirdek iyi geliyor.Ben günde 8-10 defa kusuyordum gece bile kalkıp kusuyordum.evden iki kızım var onlardan bile tiksinmiştim.bu günüme çok şükür çekinerekte olsa herşeyden yemeye çalışıyorum koku hassasiyeti hala devam ediyor.umutsuzluğa kapılmayın ben diğer kızlarımda da bu şekildeydim.6. Aya kadar hepsi geçiyor sadece sabır

Insan bir anda umutsuzluğa kapılıyor ışte hiç gecmicek gibi benimde ikinci ama ilkinde hiç böyle birşey olmadı.resmen hiç bi şeyden tat ve zevk alamıyorum bir an once geçer benimde sizinkiler gibi insallah

bende geçen dolma yedim çok cnm çekmişti şükür geri çıkarmadım dua ederek yedim çıkarmiyim dye
Çok şükür cnm bu halimize ♡
Aynen ya azar azar sık sık yememiz lazım çünkü mide aylardır açlıkla uğraştı manken hastalığı gibi onlarda kusarak çıkardıkları için mide alışıyor bir süre sonra istemese de kusmaya devam ediyor bizim de öyle zaten kesinlikle azaldı ama mide alışmış bir kere kusmaya azar azar olacak buna da razıyım hergün 17 kere kusma varken bu hiç birşey kusması günde 2 3 kere olan arkadaşlar paniklemeyin sizinki bizim ki gibi değil daha erken geceçek yeterki kendinizi hasta gibi görmeyin bizim 18 20 haftaya kadar anca tamamen geceçek belki 9 ay sürecek belli değil ama sizin belli en fazla 13 hafta da bileyecek az sabır bol dua rabbim hepimizin yardımcısı olsun yavrularımıza bize sağlık versin :dua :

Aminn canm ♡

Merhaba kızlar bende 9.haftadayım Allahım bu bulantı beni mahvetti kusmaktan helak oldum miğde boş artık acı su geliyor sadece'başıma ağrılar giriyor öğürmekten'çeken bilir herşey ama herşey kokuyor anlıyorsunuz beni biliyorum'Dün sağlık ocağına kayıt olmaya gittim ordaki doktora söyledim su bile içemiyorum diye öyle olmaz git serum taktır susuz kalmasın vücut dedi ondan yüz buldum akşam taktırdım serum gerçekten çok iyi geldi bugün bile kusmam olmadı hala'İyi Hoşda bu serumun bi zararı var mı acaba kafama takıldı bilginiz var mı arkaşdaşlar sonuçta içine ilaçda katıyorlar

Ben ne kadar taktım saymadım bile günlük 3 litre ilaç olarak medpamid ve bemix konulur rutin tedavi budur şimdi hergün taktır diyemem taktırma da diyemem o senin ve doktorun kararı ama su bile içemeyen kişilerin taktırması gerekiyor böbrek sorunu çıkmasın diye biraz zamanın var sabretmek dua etmek gerek biz de o yoldan geçtik şükür azaldı ama neler çektik neler herkes aynı şeyi yaşamaz korka bünyeden bünyeye değişiyor psikolojini bozma sabırlı ol geçecek inş

İnşallah geçer inşallah doktorum Zofer vermişti ama onuda çıkarıyorum şimdi izne ayrılmış ona soramadım acilde takıldı serum acaba kendi doktorum serumun içeriğini ayarlanabilir mi sorsam saçmamı olur'acile gidince en azından içeriği söyleyebilsem Gizemtkdmr

zararı olmaz cnm tam tersi sıvı kaybedersen benim gibi çok çekersin 8. haftadan beri hastanedeydim ben yeni çıktım daha inşh atlatrsn hemen

İçerik rutindir yanı acilde artık bemix yok sadece medpamide kullanıyorlar oda kusmayı engellemek için iyide gittiğin acilde de kadın doğumcu var bile bile zarar vermez ama için Rabat etmiyorsa normal muayene için özele git sor ondan sonra acilde yaptır serumu şimdi ben ne desem yanlış yönlendirmiş olurum o nedenle kedin karar vermen gerek Zafer kullandım onzdy kullandım hiç bir işe yaramadı ben de şimdi bitkisel bir ilaç kullanıyorum kusma azaldı diye iyi geliyor gibi için de zencefil var varsa evde taze zencefil günde bir iki kere çayını içebilirsin mideni rahatlatır

zararı olmaz cnm tam tersi sıvı kaybedersen benim gibi çok çekersin 8. haftadan beri hastanedeydim ben yeni çıktım daha inşh atlatrsn hemen
Okudum canım yazdıklarını zorlanmışsın sende epey çok iyi anlıyorum seni'çok geçmiş olsun şükür atlatıyorsun yavaş yavaş Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah'dün aldım serumu bugün kusmadım şükür bakalım yarın başlayacak mı ? Canım acildeki doktor bilir mi seruma ne koyulacağını yoksa kadın doğumcuya yazdırmak mı iyi içeriğini ? T TamBirRabia

aynen cnm bende sadece metpamid te işe yaramıyodu metpamid+ulcuran+C vit.+B6 alınca duruyodu kusmam.. akşamda metpamid+ ulcuran+bemiks alıyodum

Canım özele gidiyorum da Kadın doğumcu olmuyor malesef akşamları Küçük bi yerde yaşıyorum Bi Ankara gibi kadın Doğum hastanesi yok malesef 'dediğin gibi Pazartesi kendi doktoruma sorayım inşallah'çok teşekkür ederim'Rabbim size de kolaylık versin Gizemtkdmr

bana acilde katkısız sodyum klorür serum takıyolardı hiç faydası olmuyodu direk dr.mu aratıyodum hastanenin başhekimi bide en kıdemli hastası olunca hemen tanıyodu beni acildeki dr.a serumun içeriğini söylüyodu çok kötüyse yatışını yapın diyodu hemen sağolsun sayesinde dediği tarihte atlattım o kabus dönemi

aynen cnm bende sadece metpamid te işe yaramıyodu metpamid+ulcuran+C vit.+B6 alınca duruyodu kusmam.. akşamda metpamid+ ulcuran+bemiks alıyodum
Ne güzel içeriğini biliyorsun dün bana ne verdiler hiç bilmiyorum kadın doğumcu olmuyor akşamları Pazartesi ilk iş doktora yazdırmak'Dün ne verdiyseler işe yaradı ama iyiyim şükür'kusmamak Harika T TamBirRabia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…