Aşırı bulantı ve kusma :(

Yok valla en son gittiğim hastane yer yok diye yatış yapmamıştı Ben de memlekete gidip orda ablam serumlarımla uğraşmıştı burası ist büyük şehir dersin ama bir tane adam gibi dr bulmak zor işimiz Allah’a emanet ben günlerce kabızlıkta çektim bir ay filan hiç çıkamadım ilaçla çıkmaya başladım susuzluk çok fazla etkili tabi vücut su olmazsa iflas ediyor

Evet düdgünümüz var bide. Bu arada fitil aliyor musunuz b6 vitamini? Ben onu kullaniyorum yine o biraz idare ediyor. Sizde deneyin belki iyi gelir size
Serumla alıyoruz onu ben şimdi bitkisel takviye alıyorum onun için de de b6 b1 bir sürü vitamin ve zencefil var bulantı için ilaçlardan daha iyi geldi sanki ama kusmalar devam geçmedi hiç bir ilaçla geçiremez hormonlar normale düşmeyene kadar biz bunu çelecez düşmesi de bünyeye bağlı rutin olaraktan 16 haftayı söyler doktorlar ama ben neredeyse 16 haftaya girecem hala deli gibi kusuyorum dua ediyorum bir an önce bitsin eskisi gibi sağlıklı olayım istediğimi yiyip içeyim

Umarim düzeliriz hempimiz biran önce

Ben de 17 haftaya girdim hala midem yoğun bulanıyor çok şükür 10 gündür kusmuyorum.ama 13 haftaya kadar 5 kez hastanede 25 güne yakın yattım dr.lar artık ben senden korkmaya başladım demeye başladı.allah hepimizin yardımcısı olsun sabır versin bu süreci kolaylıkla atlatmayı nasip etsin.

8. haftada zofran başladım15.haftada bıraktım metpamid içiyorum.ama onlar bile tam bir rahatlık vermiyor şimdi 17.haftadayım hala bulantı var bazen çok yoğun oluyor hap atıyorum.

8. haftada zofran başladım15.haftada bıraktım metpamid içiyorum.ama onlar bile tam bir rahatlık vermiyor şimdi 17.haftadayım hala bulantı var bazen çok yoğun oluyor hap atıyorum.

banada hiçbi ilaç fayda etmiyor hastanede yatıyorum, 5 gündür kusmuyorum ama bulantı yoğun dr.um zofranı tavsiye etmiyor denemedm hiç

banada hiçbi ilaç fayda etmiyor hastanede yatıyorum, 5 gündür kusmuyorum ama bulantı yoğun dr.um zofranı tavsiye etmiyor denemedm hiç
Zofranı bulamadım onzdy aldım aynısı zaten İnan hiç bir işe yaramıyor 2 kutu bitti 3 kutuyu başka ilaç aldım banamısın demedi yok yanı ilaç almaya gerek yok ne zaman hormon düştü ozman iyi olacağız inş Allah’ın izniyle bu durumumuz geçecek biz de normal hayatımıza geri dönecez

inşh yarabbim

Cnm B6 vitamin iğnesi bulantıyı hafifletiyormuş bi denesen? Bemiks serumdada varda onun içinde b12 vs bissürü sey var onlar tam tersi artırıyor bulantıyı

Cnm B6 vitamin iğnesi bulantıyı hafifletiyormuş bi denesen? Bemiks serumdada varda onun içinde b12 vs bissürü sey var onlar tam tersi artırıyor bulantıyı
Ben gıda takviyesi aldım ya onun içinde b6 vitamini var ve zencefil de var doktor önerdi bu yeni takviyeyi bir hafta oldu kullanalı biraz daha iyiyim ama midem şişiyor bu sefer gaz birikiyor ve çıkmıyor neler yaptım yok ahhh ne çektik be inş evlatlarımız sağlıklı olur tek istediğim bu

Hakkaten ne çektik.. Allah dahada çektirmesin bunada şükür.. İğne olarak sadece b6 alsan cnm ağız yoluyla alınan ilaçlar şahsen bana faydadan çok zarar veriyor
Zencefili bende dr.ma sorcm inşh iyi gelir

Hala mı kusuyosunuz .. mideniz mi bulanıyor kusuyor musunuz ayrı şeyler çünkü .. benim hala ara ara midem bulanıyor.. %90 geçti çok şükür ben 6kg vermiştim

Hakkaten ne çektik.. Allah dahada çektirmesin bunada şükür.. İğne olarak sadece b6 alsan cnm ağız yoluyla alınan ilaçlar şahsen bana faydadan çok zarar veriyor
Zencefili bende dr.ma sorcm inşh iyi gelir
İğneden artık yer kalmadı cnm ya kollarım da damar kalmadı patladı hep mos mor hepsi hap mecburen alıyorum zencefilli olması iyi mideme iyi geliyor sanki tabi kusma olunca hiç birşey engel olmuyor o ayrı ama geçecek ya az kaldı sabredelim

aynen bendede damar kalmadı mosmor heryerim

aynen bendede damar kalmadı mosmor heryerim
Son bir ayımız kaldı hatta daha az sabretmekten başka çaremiz yok tatil zamanı eve tıkıldık belki biraz gezseydik psikolojimizide iyi gelirdi açılırdık hatta belki bu kadar ağır da olmazdık ama evde hastanede daha kötü olduk kapalı alanda siğara kokusu yüzünden camları kapıyorum aşırı hassas oldum siğara kokusuna normalde siğara içen biriydim ben bırakmadan o beni bıraktı ama şuan kokusu beni tuvaletten çıkarmıyor

Aynen bende kokulara çok hassasım herşeyi en uçlarda yaşıyorum halen

Aynen bende kokulara çok hassasım herşeyi en uçlarda yaşıyorum halen
Kokular geçerse kusmada biter diye düşünüyorum çünkü ben banyodan bile tiksindim ya yüzümü yıkamaya bile gitsem kusuyorum okadar temizledi eşim yok kusma hissim geçmiyor bu 9 ay gelsin diye dua ediyorum herşey normale dönsün eskisi gibi olalım artık valla normal hamilelik geçirenlere çok imrenir oldum hiç kusması olmayanlar var benim ilk hamilelikte hiç olmamıştı kusma öyle rahattı ki hamile olduğumu bilmiyordum bunda kimseye söylemem 4 ay demiştim ama ne yazikki daha en başında aşırı kusma yüzünden herkes anladı

Kızlar geçen sene tam bu zamanlar sizin sizin gibiydim. Çok çok ağır geçti benim de. Premesis ben de kullandım , kullanılacak her şeyi kullandım . Ben sırf salatalık yedim tuzlu. 7 kilo verdim.açlıktan ağlıyordum. Eşim , musluktan akan su, evim, mutfağım buzdolabı yüz metreden kokuyordu. yemeklerin adının söylenmesi öğürmeme yetiyordu. Kırk yılda bir şunu yiycem deyip sipariş verdirir din sonra odaya sokmazdım. ben bu dönemleri ondyz ve dramamine ile geçirdim . En iyisi dramamine çünkü uyutuyordu bol bol. Yemesen de uyuyordum zaman çabuk geçiyordu. Şimdi kuzum kucağımda çok şükür. Onunla uğraşmaktan aç geziyorum bu sene de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…