Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Asimetri sorunu :(

benimkiside küçük ve sol sağdan daha küçük benim 90 olan arkadaşım var onunda biri daha küçük herkeste böyle takma bu kadar..

Yani herkesin oyle ama bi git aklinda kalmasin icin rahatlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aa bak bu bana da oluyo. Büyük olan daha farklı, hemen belirgin oluyo o. Diğeri normal. Kolay bir çözümü olsa keşke:/

Arkafas ekle butonu cikmiyor kixlar yaa szdede vat mi ayni sorun

korkma canım git inşallah bir şey çıkmaz

Herzmn bir göğüs diğerindn daha büyük olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimkiside küçük ve sol sağdan daha küçük benim 90 olan arkadaşım var onunda biri daha küçük herkeste böyle takma bu kadar..

Yani herkesin oyle ama bi git aklinda kalmasin icin rahatlar

Teşekkürler kızlar içim rahatladı biraz daha aslında herkesin böyle olduğunu biliyordum ama çok farkedilmiyor sanıyordum benimki çok belirgin fark olduğu için ama sanırım çokk belirgin fark olan kişilerde varmış benim gibi

Arkafas ekle butonu cikmiyor kixlar yaa szdede vat mi ayni sorun

Ben telefondan girdiğim için arkadaş ekle butonuda gözükmüyor , gelen arkadaşlık istekleride gözükmüyor

Evet benimde sol daha büyük acaba östrojen içerikli şeyler sürerek eşitleyebilirmiyim estetik olamam hem pahalı hem ameliyat vs

Canım kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben yıllarca herşeyi denedim büyümüyor bütün yöntemlerin hepsi hikaye. Bir ay önce ameliyat oldum artık çok mutluyum. Inşallah istediğin görüntüye ulaşırsın bu çok önemli seni anlıyorum

Bende telefondan giriyorum ama cikmasi lazm cok sacma ya guncelleme mi alsak

İnşallah canım bende çok şey denedim bendede işe yaramadı ama en fazla 2 ay uyguladım bu sefer 6 ay bırakmicam heryerde 6-9 ayda sonuç alırsınız diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…