Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Asimetri sorunu :(

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
Kızlar göğüsleri asimetrik olanlar var mı benim biri büyük biri küçük çok moralim bozuluyor ben hep bu forumda büyütmek için çabaladım ama artık eşitlemek için uğraşıcam bunun için o hazırladığım maskeleri çemen keten yağı vs onları tek göğsüme sürücem 6 ay boyunca bakalım eşitlenecek mi zaten eşitlenirse bu büyüyor anlamına gelir büyürse sizinlede paylaşıcam ne bitmez çilemiz varmış bu göğüs konusunda ya küçüklüğüne mi yanayım aynı boy olmayışlarına mı

meme estetiği bölümünü okursan görürsün. bu durumda olanlara göğsün birine başka diğerine başka silikon koyuyor doktor, o şekilde hallediyor.
tabi siz doğal bir yöntem arıyorsunuzda onu bilemiyorum.
yalnız değilsiniz, onu söylemek istedim

benimde sol göğsüm daha büyük wowo resimlerimde çok belli olmamış ama masaj yaparken farkediyorum ben..
bi çok kadınında böyleymiş..
gözle görülürse rahatsız edecek kadar tek taraflı masaj diyorlar evet..hatta bende çoğunlukla bu yüzden sağ göğsüme yapıyorum..

Bnm de sol daha büyük ve dolgun

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bnmde sag kucuk sol buyuk gozle fark edilicek gbi ama genelde oule oluyomus diye biliyorum bende biri kicuk biri buyuk

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sol daha büyük olur derler kalp orda devamlı attığı için ama bilimsel bi gerçek mi bilemiyorum :)

Kızlar benim çok belli bir bedenden fazla fark olabilir çok belli ve estetik dışında bir yol lazım mecburen östrojen içeren bişeyler sürücem görseniz şaşırırsınız çok belli benimki sanki iki insanın göğsü gibi

Ben estetik olmak istemiyorum keşke doğal yolla çözebilsem

Canım seninkileri gördüm benimki çok bariz belli mesela seninki tam farkedilmiyor bakınca ama benimki bakıncada dokununcada sütyeni takıncada çok çok belli :'(

Bnmde sag kucuk sol buyuk gozle fark edilicek gbi ama genelde oule oluyomus diye biliyorum bende biri kicuk biri buyuk

Benimde çok aşırı belli farkedilmicek bir fark değil sanırım genelde sol büyük oluyo

Sol daha büyük olur derler kalp orda devamlı attığı için ama bilimsel bi gerçek mi bilemiyorum :)

Evet benimde sol daha büyük acaba östrojen içerikli şeyler sürerek eşitleyebilirmiyim estetik olamam hem pahalı hem ameliyat vs

benim de sağ hafif büyük soldan
Vücudun sağ tarafı daha büyük diye biliyorum bende :44:

Benim de aynen öyle canım, sol göğsüm daha küçük ve belli oluyo malesef
Benim tam tersi sol büyük canım sağ göğsüm o kadar küçükki gelişememiş hiç ve ucuda mesela birinin ucu belirginleşiyor ya büyüğün ilk belirginleşiyor küçük belirginleşmiyor küçük his olarakta gelişmemiş mi anlamadım çok değişik

Herzmn bir göğüs diğerindn daha büyük olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…