Aşılamanın 11. Günü Sonuç Negatif

herhangibiriiste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2024
8
1
31
Merhaba. Bugün aşılamamın 11. günü. Aşılama yaptığım günü de dahil ederek 11 diyorum. Daha önceki forumlarda 11. Gün test yapıp pozitif olduğunu görenleri okuyunca sabah bir hevesle ben de test yaptım ve maalesef ki negatif çıktı. Benim gibi olup sonradan pozitif olduğunu öğrenen var mı ?

Merhaba. Bugün aşılamamın 11. günü. Aşılama yaptığım günü de dahil ederek 11 diyorum. Daha önceki forumlarda 11. Gün test yapıp pozitif olduğunu görenleri okuyunca sabah bir hevesle ben de test yaptım ve maalesef ki negatif çıktı. Benim gibi olup sonradan pozitif olduğunu öğrenen var mı ?
bende 8.günümde yaptım negatifti erken oldugunu düşündüm 14 gün olmasını bekliyorum yada adet döneminde anlayacağımm inş pozitife döner

Benimde iğne gününü sayarsak 12. Günüm biraz önce test yaptım negatif reglm normalde 8 gün var bel ağrım göhüs acısı var pozitife dönermi bilmiyorum yarın doktor kontrole çağırmıştı ne için gitcem bilmiyorum umutla bekliyorum anne olmak isteyen herkese nasip olsun birbirimize dua edelim ❤️

Merhaba kizlar, bugun asilamanin 13.gunu hic test yaptirmadim, test gunum 19 eylul dediler. Neden o kadar gec soyledi doktor onuda anlamadim. 4 eylülde asilama oldum 14 gün gecmesi yeterli degil mi test icin? 19u cok gec sanki… bilen var mi 🫤

Merhaba kizlar, bugun asilamanin 13.gunu hic test yaptirmadim, test gunum 19 eylul dediler. Neden o kadar gec soyledi doktor onuda anlamadim. 4 eylülde asilama oldum 14 gün gecmesi yeterli degil mi test icin? 19u cok gec sanki… bilen var mi 🫤
4 e 14 ekleyince 18 oluyor . Doktorunuz tam günün dolmasını bekleyin diyor

X