Asilamadan sonra beta

Hillary1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2021
28
4
34
Merhaba 30 ekimde asilama oldum ,o günü de sayarsak 12.gunum kan testi verdim bugun 4.43 çıktı? Ne anlama geliyor ? Daha düşük ciksa neyse de sanki sinirda mi ?pkos var adetim düzensiz onceki adetime gore 2 gun var adetime

Merhaba 30 ekimde asilama oldum ,o günü de sayarsak 12.gunum kan testi verdim bugun 4.43 çıktı? Ne anlama geliyor ? Daha düşük ciksa neyse de sanki sinirda mi ?pkos var adetim düzensiz onceki adetime gore 2 gun var adetime
İki gün sonra tekrarla testi sınırda değer inşallah vardır :) idrar testiyle de takip edebilirsin elinde varsa değer artarsa koyulaşma olacaktır

Merhaba bugun test yaptirdim beta 44.2 cikti ,doktorum da izindeymis ne tapmam gerekiyo hic bi fikrim yok :/
Tebrik ederim gebelik var doktoruna mesaj at istersen 3500 ve üzeri karından kese gözüküyor şuan doktor artış için bir iki kez daha kan vermeni ister muhtemelen değer yükselince keseni görürsün sağlıkla gelsin inşallah

İnsallah teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…