Aşılamada ilk gün bazı sorunlar

Papatyam__321

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
674
109
34
Merhaba kızlar 28 günde adet olurum hiçbir sorun yok bu au aşılama oldum gonalf 300 lük kullandım 75 mg olmak üzere 1 hafta boyunca 2 yumurtam oluşmuş biri 18 mm diğeri 13 mm ovitrelle oldum 10 saat sonra sında aşılama yapıldı elimden sperm alındı hareketsiz ve sayısı az dedi embiryolok tutmayacak gibi hissediyorum 3 ay önce sperm testi verdi hiçbir sorun yoktu niye düşmüş olabilir her ay degişir mi acaba sonuçlar ve aşılamada 2 yumurta yeterli mıdır 2 den fazla olsaydı aşılama yapmazdık iptal olurdu dedi Dr ve aşılama esnasında karnımda çok agrı oldu kasık bolgemde sonrasında kahverengi akıntı ve af edersiniz şu geldi normal bişey mi acaba
1000029212.jpg
rica etsem testi de yorumlara bilir misiniz 🥺🥺

Merhaba kızlar 28 günde adet olurum hiçbir sorun yok bu au aşılama oldum gonalf 300 lük kullandım 75 mg olmak üzere 1 hafta boyunca 2 yumurtam oluşmuş biri 18 mm diğeri 13 mm ovitrelle oldum 10 saat sonra sında aşılama yapıldı elimden sperm alındı hareketsiz ve sayısı az dedi embiryolok tutmayacak gibi hissediyorum 3 ay önce sperm testi verdi hiçbir sorun yoktu niye düşmüş olabilir her ay degişir mi acaba sonuçlar ve aşılamada 2 yumurta yeterli mıdır 2 den fazla olsaydı aşılama yapmazdık iptal olurdu dedi Dr ve aşılama esnasında karnımda çok agrı oldu kasık bolgemde sonrasında kahverengi akıntı ve af edersiniz şu geldi normal bişey mi acabaEki Görüntüle 3476030 rica etsem testi de yorumlara bilir misiniz 🥺
Testle ilgili çok bir bilgim yok ama geçen ay biz de aşılama olduk eşimin spermi 7 milyon çıktı. Doktor sperm sayısı az diye aşılama günü ve sonraki gün ilişki önerdi. Belki siz de ilişki ile destekleyebilir siniz. Ama bizim o ay aşılama tutmadı. Bu ay 33 milyon çıktı. Tekrar aşılama olduk yani evet 1 ayda bile bu kadar farketti. Benim de hem geçen ay hem bu ay 2 yumurtam büyüdü gayet normal bence.

Testle ilgili çok bir bilgim yok ama geçen ay biz de aşılama olduk eşimin spermi 7 milyon çıktı. Doktor sperm sayısı az diye aşılama günü ve sonraki gün ilişki önerdi. Belki siz de ilişki ile destekleyebilir siniz. Ama bizim o ay aşılama tutmadı. Bu ay 33 milyon çıktı. Tekrar aşılama olduk yani evet 1 ayda bile bu kadar farketti. Benim de hem geçen ay hem bu ay 2 yumurtam büyüdü gayet normal bence.
Bu ay sonucunuz nedir acaba inşallah tutmuştur kaç mm di yunurtanız aşılamadan sonra kahverengi akıntı oldu mu sizde de

Bu ay sonucunuz nedir acaba inşallah tutmuştur kaç mm di yunurtanız aşılamadan sonra kahverengi akıntı oldu mu sizde de
Bu ayki sonucum belli olmadı canım pazartesi günü aşılama olduk. İnşallah hepimizin tutar hayırlısıyla. Yumurtalarim biri 18 biri 20ydi diye hatırlıyorum. Akıntı olmadi ama ilk gün aşırı kasik ağrım oldu o da normal galiba. Siz hangi gün aşılama oldunuz

Bu ayki sonucum belli olmadı canım pazartesi günü aşılama olduk. İnşallah hepimizin tutar hayırlısıyla. Yumurtalarim biri 18 biri 20ydi diye hatırlıyorum. Akıntı olmadi ama ilk gün aşırı kasik ağrım oldu o da normal galiba. Siz hangi gün aşılama oldunuz
Dün oldum kahverengi akıntı ve agrı çok fazla oldu hala akıntım var ağ edersiniz şu gibi oldu ve kahverengi akıntı da var

Evet cektirmistim tuplerimden birisi açık, diğeri çok az açık
Rahim filmi ile kapalı olan da açılmadı mı ben mart'ta çektirdim çeken Dr kapalıydı açıldı dedi aşılama yapan Dr açıkmıs zaten dedi enfeksiyon geçirmiştim tekrar kapanmıs mıdır acaba aşılamadan sonra progesteron verdiler mi size vajınaya koymam için verildi adet geciktitir mi acaba ve aşılama yapıldıktan sonra maydonoz suyu içilebilir mi ödem atmak için içiyordum ben devam etmeli miyim

Rahim filmi ile kapalı olan da açılmadı mı ben mart'ta çektirdim çeken Dr kapalıydı açıldı dedi aşılama yapan Dr açıkmıs zaten dedi enfeksiyon geçirmiştim tekrar kapanmıs mıdır acaba aşılamadan sonra progesteron verdiler mi size vajınaya koymam için verildi adet geciktitir mi acaba ve aşılama yapıldıktan sonra maydonoz suyu içilebilir mi ödem atmak için içiyordum ben devam etmeli miyim
Kapalı olan çok az açıldı ama aşılama yapan doktor yeterli dedi. Tekrar kapanır mı bilmiyorum hiç öyle bir şey duymadım. Progestoronu bana hap şeklinde verdiler günde iki defa içiyorum. Bence maydonoz suyu içmeyin adet söktürücü etkisi var diye biliyorum

Kapalı olan çok az açıldı ama aşılama yapan doktor yeterli dedi. Tekrar kapanır mı bilmiyorum hiç öyle bir şey duymadım. Progestoronu bana hap şeklinde verdiler günde iki defa içiyorum. Bence maydonoz suyu içmeyin adet söktürücü etkisi var diye biliyorum
Evet maydonoz suyu yasak dedi Proestron hap benimde ama vajinaya köy dedi iki defa çok agrım olunca Dr çagırdı hCG 99 çikti perşembe ovitrelle oldum acaba o yüzden mi

Adetin kaçıncı günü bakıldı benim 2. Günü 13 mm yumurta vardı 1 tane

Adetin 9. Günü 18 ve 13 mm yumurta vardı aynı gün ovitrelle oldun 1 gün somrası aşılama yapıldı
Anladım cnm ben tüp bebek yapmıyorum ama erken menepoz gözüküyor dediler bugün adetin 2 . Günü kan vermeye gittim alttan baktılar

El düzgün düzenli
Bo 3 af
Lo 2 af 1 tanesi 13 ml df ne demek adetin 2. Günü

Anladım cnm ben tüp bebek yapmıyorum ama erken menepoz gözüküyor dediler bugün adetin 2 . Günü kan vermeye gittim alttan baktılar

El düzgün düzenli
Bo 3 af
Bu terimleri bilmiyorum malesef bildiğim kadarıyla adetin 2. Güne hormon testi yapılıyor altan bana da bakılıyor rahim kalınlıgı yumurta büyüklüğüne falan ama bu terimleri ilk defa duydum yasınjz kaç erken menopoz olacak AMH felan inşallah olmaz

Merhaba kızlar 28 günde adet olurum hiçbir sorun yok bu au aşılama oldum gonalf 300 lük kullandım 75 mg olmak üzere 1 hafta boyunca 2 yumurtam oluşmuş biri 18 mm diğeri 13 mm ovitrelle oldum 10 saat sonra sında aşılama yapıldı elimden sperm alındı hareketsiz ve sayısı az dedi embiryolok tutmayacak gibi hissediyorum 3 ay önce sperm testi verdi hiçbir sorun yoktu niye düşmüş olabilir her ay degişir mi acaba sonuçlar ve aşılamada 2 yumurta yeterli mıdır 2 den fazla olsaydı aşılama yapmazdık iptal olurdu dedi Dr ve aşılama esnasında karnımda çok agrı oldu kasık bolgemde sonrasında kahverengi akıntı ve af edersiniz şu geldi normal bişey mi acabaEki Görüntüle 3476030 rica etsem testi de yorumlara bilir misiniz 🥺🥺
Test ilgili yorum yapıp yanılmıyim ama sperm sayısı yıkandıktan sonra düşüyor 91 milyon du bizim 27 milyona düştü eşimde sperm sorunu da yoktu

Bu terimleri bilmiyorum malesef bildiğim kadarıyla adetin 2. Güne hormon testi yapılıyor altan bana da bakılıyor rahim kalınlıgı yumurta büyüklüğüne falan ama bu terimleri ilk defa duydum yasınjz kaç erken menopoz olacak AMH felan inşallah olmaz
28 yaşındayım 2 ay önce 0.23 çıktı fsh 14 tü sonra 19 oldu ama şimdi tekrar test yaptılar

El düzgün düzenli
Bo 3 af
Af yumurta demek folikul yani 5 tane folikul var 13 ml ne bilmiyorum rahim kalınlığının ve yumurta sayısını diyorlar bende genelde bide kist falan varsa onu başka birsey demiyorlar

Test ilgili yorum yapıp yanılmıyim ama sperm sayısı yıkandıktan sonra düşüyor 91 milyon du bizim 27 milyona düştü eşimde sperm sorunu da yoktu
Ama 5 milyondan fazlasınjm tutma oranı yüksek bizde 24 milyondan 1 milyona düştü inşallah hepimizin tutar kaçıncı gün aşılamanın sizin ne zaman test yapacaksınız

X