Aşılama

aykim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
11
0
arkadaşlar merhaba..aranıza bugün katıldım. 30 yaşındayım ve 2,5 yıllık evliyim 1,5 yıldır bebek çabalarımız var. tüplerin tıkalıydı haziranda laparoskopi ile çom şükür 2 side açıldı. eşimdede varikosel var. dr.6 ay süre vermişti kendiliğinden olur diye ama ocakta doldu. Eşiminde operasyom geçirmesi gerekiyor ama zaman kaybetmek istemedik aşılama yaprık. mart 17 de alışamam yapıldı. bugün 9.günü Tutmuşmudur meleğim geldimi bilmiyorum. lütfen benimle deneyimlerinizi paylaşın.....:

teşekkür ederim...daha yaptırmadım daha önce adetim 2 gün geçsin hemen gidip yaptırıyorum hüsraaann....bu defa sabretçem dedim...

inş hamilesindir.peki aşılama nasıl oluyor.kısaca anlatırsan sevinirim

inş hamilesindir.peki aşılama nasıl oluyor.kısaca anlatırsan sevinirim

inş.adetin 3.günüdr.gittim yumurta büyüten iğne verdi her gün belirli dozlarda yaptım. ovulasyon dönemimdede çatlatma iğnemi vuruldum. tabi 3 günde bir ultrasonla bakılıyordu. çatlama iğnesinin ertesi günü eşim sperm örneği verdi onlar seçlip temizlendikten sonra benim rahmime bırakıldı. 2-3 dk. süren bir işlem hiç acı yok. 1 saat yattım sonra normal hayatıma döndüm. şimdi bekliyorumm...

inş mutlu haberi alırsın canım en yakın zamanda.peki nekadar bekledikten sonra aşılamaya başvurdunuz.

inşallah tutmuştur..bizlere güzel habrler verirsin umarımm

inş mutlu haberi alırsın canım en yakın zamanda.peki nekadar bekledikten sonra aşılamaya başvurdunuz.

inş.teşekkür ederim. haziranda laparoskopi oldum kanallarım tıkalıymış açıldı. 6 ay yine bekleyin dedi dr. işte bu ayda başladık ama adet olcak gibiyim dünden beri adet olcak gibiyim. bugün 10.günü...uuuufff beklemek kadar sıkıcı bişey yooookkkk:)))inşallah hepimiz hayırlı habeerler alırız....

bence fazla takma kafana.hem birçok kişi adet belirtilerini yaşayıp adet olmuyormuş.bende geçen ay kimyasal gebelik yaşadım ve tam 3 gün adet ağrısı çektim belim kasıklarım aynı adetliymişim gibi ağrıdı.3.gün pozitif çıktı ama kanda düşüktü değerim zaten 5.günde adet oldum.umarım hayırlısı olur canım inş adet olmaz mutlu haberi alırsın.

inşallah teşekkür ederim umarım sende biran önce güzel haber alırsın...

kızlar bugün aşılamaının 12.günü. hala adet olmadım. 15.günde gecelik kesinmidir. benim dr. 15.gününe kadar gelmezse tamamdır dedi. 15.günden sonra adet olan varmıı...3 kez idrar tahlili yaptım bişey yok. beklemek özellikle gün geçtikçe çok zor ilk bir hafta umrumda değil gibiydi. şimdi çok stresliyim. hatalancaışım gibi ağrılarım var bugün yine ama geçen günde vardı geçti. inşallah buda geçsin...

kızlarr bugün aşılamanın 14.günü. stres stres stres.....sabah kahverengi leke gibi vardı. hastalanıyormuyum bu saate kadar gelmedii. böyle bişey yaşayıp hamile kalan varmı??yarın test günüm hastalanmazsam yaptırayımmı karar veremediiimm....

merhaba bende aşılama yaptırdım bugün 9.günüm çok kötüyüm stresten ölücem sizde benim gibisiniz herhalde bi belirti falan var mı?

merhaba bende aşılama yaptırdım bugün 9.günüm çok kötüyüm stresten ölücem sizde benim gibisiniz herhalde bi belirti falan var mı?

yok anlamıyorum ben bu belirtileri artık burda yazılanları okuıyorum kiminde oluyor kimi normal diyor.....tek derdim bugün olan kahverengi leke...ayaklarım sızlıyor bukadar günbeklemişken son günde böyle olması. oturup ağlayasım var ama işyerindetyim şu anda evde olup bağıra bağıra ağlamak isterdim çok sıkıldım ama hakkımızda hayırlısı olsun.....

giderilcek merakım kalmadı....14. günümde hastalandııım...umarım bekleyen arkadaşların sevinle sonuçlanır.....

3 kez aşılama olmuş ve 3'ünde de hüsran yaşamış biri olarak size tavsiyem o konuya bu kadar odaklanmamanız. Çünkü odaklandıkça stres olunuyor stres nedeniyle de hamile kalınamıyor.

canım benim senin adına çok üzüldüm aynı şeyi bende yaşıyorum.benimde önümüzdeki ay adetin ikinci günü iğne yaptırmam gerekiyor 3 aydır korunmuyoruz ama gebelik oluşmadı.insan gerçekten yaşamadan bilemez çok üzülüyor.ama inşallah allah hepimize nasip eder.benim zaten bir kızım var hiç bööyle bir sorun yaşıyacağımı tahmin etmezdim ama polikistik over varmış bende bakalım hayırlısı inşallah bende ikinci kez annelik duygusunu yaşarım.

İnşallah canım. Allah gönlüne göre versin. Ben 26 ay hamile kalamadım. Son 5 ayı 3 kez aşılama oldum tutmadı. tanımlanamayan infertiliteymiş. Son aşılamadan sonra doktorumuz 2 ay kendi halimize bıraktı sonra tüp bebek dedi. Bu iki ayın ilk ayı adet olmadım çok umutlandım ama hamilelik yoktu doktor stresten regl oluşumunun olmadığını söyledi ve ilaç verdi

Sonraki ay yine regl geçikti zaten ümidimi kesmiştim. Artık takmamaya çalışıyordum. Doktordan randevu aldım ilaç yazması için. Amam son bir ümit test yaptım. Hamileydim. İnanamadım ama doğruydu. Yani işin sırrı bence stres yapmamak. Bana doktor çok dedi yok şu kişi 1 aşılamada hamile kaldı bu 2 de bu 3. de. Sinir oluyordum çünkü ben hamile kalamıyordum. Şimdi nerede böyle bir durumda olan birini görsem kendimi örnek gösteriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…