Aşılama

giderilcek merakım kalmadı....14. günümde hastalandııım...umarım bekleyen arkadaşların sevinle sonuçlanır.....
canım üzülme demek boşa ama inancını yitirme her işte bir hayır vardır o mutlu haberi bizde alacağız inşallah.bende adet oldum bu ay bende geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğim için gerçekten umutlanmıştım.ama olsun eğer olmadıysa bir hayır vardır.hem bu işin tüp bebeğe kadar yolu var.allah nasip ettiyse olacaktır mutlaka.dua dua dua.hem sakinleşirsin.inş en kısa zamanda hamile kalırsın.isimlerinizi bilmesemde dualarımda sizlere yer vermeye çalışıyorum
Sonraki ay yine regl geçikti zaten ümidimi kesmiştim. Artık takmamaya çalışıyordum. Doktordan randevu aldım ilaç yazması için. Amam son bir ümit test yaptım. Hamileydim. İnanamadım ama doğruydu. Yani işin sırrı bence stres yapmamak. Bana doktor çok dedi yok şu kişi 1 aşılamada hamile kaldı bu 2 de bu 3. de. Sinir oluyordum çünkü ben hamile kalamıyordum. Şimdi nerede böyle bir durumda olan birini görsem kendimi örnek gösteriyorum.

canım öncelikle tebrik ederim.sen ve senin gibiler bizler için umut oluyor.bak 3 kere aşılama yaptırmışsın tam tüp bebek yapılacakken hamile kalmışsın demekki zamanı gelmiş.bizde nazlı bebeklerimizin zamnını bekliyoruz elden birşey gelmiyorki.benim bir arkadaşımda 24. ayında hamile kalmış iki kere kendi ısrarı üzerine doktor çatlatma iğnesi yapmış ama o aylar kalamamış sonra tam gerçekten düşünmediğim ay kendiliğinden oldu diyor banada bu zamanlarının keyfini çıkar diyor.bu stresle pek mümkün değil ama elimden geldiğince sakin olmaya çalışıyorum.bende ila. falan kullanmak istemiyorum aşılama zamanıma kadar kendim denemek istiyorum.çünkü o ilaçlarda hormonların dengesini bozuyormuş ve çok şükür benim bir problemim yok.

canım öncelikle tebrik ederim.sen ve senin gibiler bizler için umut oluyor.bak 3 kere aşılama yaptırmışsın tam tüp bebek yapılacakken hamile kalmışsın demekki zamanı gelmiş.bizde nazlı bebeklerimizin zamnını bekliyoruz elden birşey gelmiyorki.benim bir arkadaşımda 24. ayında hamile kalmış iki kere kendi ısrarı üzerine doktor çatlatma iğnesi yapmış ama o aylar kalamamış sonra tam gerçekten düşünmediğim ay kendiliğinden oldu diyor banada bu zamanlarının keyfini çıkar diyor.bu stresle pek mümkün değil ama elimden geldiğince sakin olmaya çalışıyorum.bende ila. falan kullanmak istemiyorum aşılama zamanıma kadar kendim denemek istiyorum.çünkü o ilaçlarda hormonların dengesini bozuyormuş ve çok şükür benim bir problemim yok.[/QUOTE]

Çok sağolasın canım. Allah inşallah en kısa zamanda sanada bebeğini kucağına almayı nasip eder. Evet bende artık olmamasına alışmıştım o yüzden düşünmüyordum ve hamile kaldım. Tek çizgiyi görmeye o kadar alışmışım ki çifti görünce herhalde bir yanlışlık oldu dedim ve inanmazsın ama belki 10 tane filan kendim test yaptım iki ayrı hastanede de kan testi yaptırdım :) Bence de yeri ve zamanı gelmeyince olmuyor. Benimde bir arkadaşım 2 tüp tedavisinden negatif sonuç aldı ve bu tedavilerden 3 ay sonra kendiliğinden hamile kaldı. Nasip kısmet. Herşeyi stres yapmadan zamana bırakmak sanırım en doğru olan. Ama seni de anlıyorum bu maalesef pek mümkün olmuyor.

Çok sağolasın canım. Allah inşallah en kısa zamanda sanada bebeğini kucağına almayı nasip eder. Evet bende artık olmamasına alışmıştım o yüzden düşünmüyordum ve hamile kaldım. Tek çizgiyi görmeye o kadar alışmışım ki çifti görünce herhalde bir yanlışlık oldu dedim ve inanmazsın ama belki 10 tane filan kendim test yaptım iki ayrı hastanede de kan testi yaptırdım :) Bence de yeri ve zamanı gelmeyince olmuyor. Benimde bir arkadaşım 2 tüp tedavisinden negatif sonuç aldı ve bu tedavilerden 3 ay sonra kendiliğinden hamile kaldı. Nasip kısmet. Herşeyi stres yapmadan zamana bırakmak sanırım en doğru olan. Ama seni de anlıyorum bu maalesef pek mümkün olmuyor.[/QUOTE]

o kadar çok böyle örnek varki.onlar geleceği zamanı biliyor.evet beklemek zor ama dua etmekten başka bir şey gelmiyor elden.sen muradına ermeişsin nekadar güzel.dediğin gibi tek çizgilere öyle alıştıkki bende inanamam herhalde.zaten bir kere gördüm ama onda da kimyasal gebelikmiş.rabbim kimseyi boynu bükük bırakmasın inş.isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.sana ve diğer hamilelerede bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin.

X