Aşılama

Ayyyy ne kadar güzel ne kadar mutlu olmussunuzdurrrr Rabbim bize de nasip etsin bu sevinci inşallah ve bebeğinizi umarım sağlıklı bir şekilde kucağınıza alirsinizzz

Ayyy inanmıyorumamin canım aminn ne güzel yazmissin umut oldu gerçekten bunlar vesile Rabbim isterse hemen olur imkansız diye bir şey yok

İnşallah canim inşallah
Ganol-f mi kullaniyorsun? Bir de kaclik ile basladi doktor
Evet benim 3. Aşılama ilkinde 75 le başladık ve 12. Günde aşılama oldu yani çok çabuk güzel sonuç verdi ikincisinde ilke aldanip 50 ile başladık bu sefer 21. Güne kadar zar zor gelişti maalesef ve bu sefer 75 ile başladık bugün adetimin henüz altınci günü bakalım nasıl ilerlicez peki sizin süreç nasıl ilerliyor

Aminn gerçekten bizi bizden başkası anlamaz zor bir süreç ama sonu inşallah mutluluk
Umut kaybetmek yok,ben cok düştüm ama sonra hep kalktim..
Cevre baskisi özelikle cok başka..
Anne olana göre cocugunun olmamasi daha iyi ne guzel rahatsin bosver diyorlar ama oyle olmuyor biz biliyoruz icimizdeki firtinalari

Yaaa inşallah cok guzel büyür yumurtalarin canim

Bana maalesef ganol-f yaramiyor pkos hastasiyim femara ile sag yumurtam 2 tane gelisti(femara ise yariyor tek) 18-20
Sol da 14-17 gibi kaldi
Heyecandan gebelik testi yutacagim o derece günler geçmiyor

Umut kaybetmek yok,ben cok düştüm ama sonra hep kalktim..
Cevre baskisi özelikle cok başka..
Anne olana göre cocugunun olmamasi daha iyi ne guzel rahatsin bosver diyorlar ama oyle olmuyor biz biliyoruz icimizdeki firtinalari
Ah gerçekten ya öyle diyorlar bazen inanamıyorum ama başına gelmeden de insan anlamıyor beni en çok kıran etrafımda hamile olan yakınlarımin bana gelip hamileyim ama sana söylerken üzülüyorum gibi tutumları oldu insanın uzulesi yoksa da uzulesi geliyor yahu

Eğer bizde o günlere hayırlısıyla gelebilirsek ben de nasıl beklerim onu düşünüyorum suandan başladı bende o sabırsızlık ortada daha yumurta yok

Dusuncesizlik, söyle bari de öyle deme ya.. Ben de yasadigim bu yasadigini..
İnsanlar cok acimasiz ah ah..

Eğer bizde o günlere hayırlısıyla gelebilirsek ben de nasıl beklerim onu düşünüyorum suandan başladı bende o sabırsızlık ortada daha yumurta yok
Olur inşallah canim asilama sonrasi agir kaldirma spor yapma yukari raflara uzanma inan en etkili sey kendini yormamak
Çünkü benim ilk bebegim dusuk olmadan prenses gibi yattim 10 gun 11 gun kanda öğrenmiştik minnosu

İlk aşılama mi canım daha önce gonal-f denedin mi hiç

Ahahah çok iyi bilirim o duyguyu ama azıcık sık dişini inşallah sonu güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…